חגית ציטיאט לוין, מנכ"לית הראל פיננסים קרדיט: מיה כרמי דרור

חגית ציטיאט-לוין מונתה למנכ”לית הראל פיננסים

יטיאט-לוין, שמכהנת כמנכ"לית בססח - החברה הישראלית לביטוח אשראי בע"מ, תחליף את טל קדם, שהודיע לאחרונה על רצונו לסיים את תפקידו לאחר 5.5 שנים

חדשות ספונסר 30/06/2022 12:14

א+א-

חגית ציטיאט-לוין מונתה למנכ"לית הראל פיננסים, בית ההשקעות של קבוצת הראל. ציטיאט-לוין, שמכהנת כמנכ"לית בססח - החברה הישראלית לביטוח אשראי בע"מ, תיכנס לתפקידה החדש ב-1.11.2022. היא תחליף את טל קדם, שהודיע לאחרונה על רצונו לסיים את תפקידו לאחר 5.5 שנים.

ציטיאט-לוין הצטרפה לקבוצת הראל לפני כ-15 שנים וב-6 השנים האחרונות היא מכהנת כמנכ"לית בססח, מובילת שוק ביטוח האשראי בישראל. תחת ניהולה של חגית הגיעה החברה להישגים משמעותיים, תוך שהיא מרחיבה ומגוונת את סל מוצריה גם לערבויות ועסקאות. קודם לכן כיהנה במשך 9 שנים כמנכ"לית הראל גמל והשתלמות. בנוסף, היא מכהנת כדירקטורית וחברת ועדת הביקורת בהראל קרנות נאמנות בע"מ.

לציטיאט-לוין ניסיון רב שנים בתפקידי ניהול בכירים בשוק ההון והביטוח. היא הייתה ממקימי בית ההשקעות מנורה פיננסים וניהלה את חברת הגמל וההשתלמות של הקבוצה, וכן ניהלה את אגף ההשקעות של מנורה גאון. את הקריירה התחילה בבנק לאומי, משם עברה לאופק ניירות ערך (אשר התמזגה עם פסגות) וכיהנה כמנהלת תיקי השקעות ובהמשך במגוון תפקידי ניהול בכירים. לחגית תואר ראשון (B.A) ותואר שני ((M.A בכלכלה, שניהם מאוניברסיטת ת"א וכן רישיון לניהול תיקי השקעות ורישיון שיווק פנסיוני (מותלים).

יאיר המבורגר, יו"ר קבוצת הראל ביטוח ופיננסים: "קבוצת הראל מצמיחה מנהלים איכותיים שמתפתחים עם הקבוצה לאורך השנים ומובילים בהצלחה את יחידותיה העסקיות השונות. אני מברך את חגית על המינוי ומאמין כי כשם שהצטיינה בתפקידיה הקודמים בקבוצה, כך גם הראל פיננסים תמשיך לצמוח ולשגשג תחת ניהולה.

  1. מניות בכתבה
  2. הראל השקעות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה