קרדיט: depositphotos

סקירת סגירה

שורט סקוויז לסופ”ש

המדדים הצליחו לתקן את הירידות השבועיות, אבל ברמה החודשית הנזק של חודש מאי עדיין גדול, נראה כי לאחר הפקיעה יש שורט סקוויז, מדד הנפט וגז המשיך לבלוט בעליות אך לא כל המניות נהנות מכך

מערכת ספונסר 26/05/2022 17:26

א+א-

יום הפקיעה הגיע ויש יותר נזילות, המדדים הצליחו לתקן את הפגיעה השבועית אבל ברמה החודשית הנזק של חודש מאי עדיין גדול, לאחר הפקיעה נראה שיש שורט סקוויז

כותרות היום:

רבעון חזק לאלקו - האם זאת תהיה מניית השנה? החברה עם רווח נקי של 458 מיליון ש"ח, הכנסות החברה זינקו עקב הרכישה של יינות ביתן ע"י אלקטרה צריכה, אבל אלקטרה ואלקטרה נדל"ן דווקא בלטו לחיוב ויובילו את חברת ההחזקות השנה.

דמרי מפתיע כל רבעון מחדש דמרי מצליחה לשבור שיאים בהשוואה בין הרבעונים, הרווח הנקי ברבעון זינק בכ-67% לכ-75 מיליון שקל, אשקלון ונתיבות היא שיאניות המכירות ברבעון, לחברה קרקעות נוספת שנקנו בעבר במחירים זולים.

תמר פטרוליום מצפה לשנה חזקה לאור הגידול בביקושים החברה בוחנת ביצוע השקעות הוניות נוספות שיאפשרו הגדלה משמעותית של יכולת האספקה השנתית של מאגר תמר לכ- 15BCM בשנה, הרווח זינק ל-8.5 מיליון דולר

תמר פטרוליום מצפה לשנה חזקה לאור הגידול בביקושים החברה בוחנת ביצוע השקעות הוניות נוספות שיאפשרו הגדלה משמעותית של יכולת האספקה השנתית של מאגר תמר לכ- 15BCM בשנה, הרווח זינק ל-8.5 מיליון דולר.

מליסרון רוצה עוד נדל”ן ורוכשת 50% מחברה יזמית מליסרון רוכשת 50% מחברת אביב ייזום תמורות 600 מיליון ש"ח, התמורה תעשה כחלק למוכרים וכחלק לחברה כהזרמת הון על מנת שתנפיק מניות לחברת מליסרון.

דאגת הפד: עליית מחירי הסחורות והאנרגיה הריבית עומדת כיום על 100-75 נ"ב. רוב החברים תמכו בהעלאת ריבית של 50 נ"ב בשתי הפגישות הבאות, כך שלקראת הקיץ יעמוד שיעורה על 200-175 נ"ב.

רבוע נדל”ן ממתיקה את הדוחות עם עסקת רכישה רבוע נדל"ן מדווחת על הרבעון הראשון בהם מדדי הביצוע עולים אך היערכות מוקדמת להעלאת הריבית עם גיוס אגח והרחבת סדרה הקפיצו את הוצאות המימון, החברה תרכשו בניין משרדים ב-377 מ’ ₪.

מטבעות יציבים על הכוונת של הרגולטורים הדחיפה המואצת לגיבוש רגולציה חדשה מגיעה בעקבות קריסת המטבע היציב שהיה השלישי בגודלו בעולם בו נמחקו 18 מיליארד דולר, מטבעות יציבים מהווים כ-12% משווי שוק הקריפטו שהם 162 מיליארד ד’

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה