קרדיט: depositphotos

דיווח שוטף

וול סטריט מתפכחת מעידן הכסף הזול

המשך ירידות בתחילת המסחר בארה"ב, באירופה ירידות בכל המדדים של 2%, שוק הקריפטו מתכונן להנזלה מהותית עקב כניסת מטבעות רבים לבורסות

מערכת ספונסר 19/05/2022 16:44

א+א-

החוזים מצביעים על המשך ירידות בתחילת המסחר בארה"ב, באירופה ירידות בכל המדדים של 2%, שוק הקריפטו מתכונן להנזלה מהותית עקב כניסת מטבעות רבים לבורסות

מניות בכותרות:

(KSS) - Kohl’s דיווח על רווח רבעוני מתואם של 11 סנט למניה, הרבה מתחת לאומדן הקונצנזוס של 70 סנט.ההכנסות היו טובות מהצפוי, אך הקמעונאי ציין סביבת מכירות קשה כמו גם עלויות גבוהות יותר כמו וול מארט וטארגט.מניית קוהל’ס יורדת ב-3.3% בטרום מסחר.

 

BJ’s Wholesale (BJ) - קמעונאית המחסנים זינקה ב-5.8% ב-premarket לאחר דוח רווחים אופטימי.ההערכות של BJ ניצחו את ההערכות ב-15 סנט עם רווח רבעוני מתואם של 87 סנט למניה.גם ההכנסות והמכירות בחנויות דומות היו טובות מהצפוי.

 

Spirit Airlines (SAVE) - מועצת המנהלים של חברת התעופה המליץ ​​פה אחד לבעלי המניות לדחות את הצעת הרכש של JetBlue (JBLU) בסך 30 דולר למניה.ספיריט אמרה שלעסקת JetBlue יהיה סיכוי מועט לסלק מכשולים רגולטוריים, והיא מתקדמת עם התוכנית שלה להתמזג עם Frontier Airlines האם Frontier Group (ULCC).ספיריט ירדה ב-1.7% במסחר המוקדם.

 

Canada Goose (GOOS) - מניית יצרנית ההלבשה העליונה עלתה ב-8.9% בטרום מסחר לאחר שהחברה דיווחה על רווח בלתי צפוי וכן על הכנסות טובות מהצפוי.קנדה גוס גם העלתה את התחזית לשנה כולה.

 

Target (TGT), Walmart (WMT) - שני הקמעונאים נשארים במעקב לאחר ששתיהן סבלו מהירידה החמורה ביותר שלהן ביום אחד מאז אוקטובר 1987 בעקבות דוחות הרווחים הרבעוניים שלהן השבוע.עלייה בעלויות הובילה את שניהם לדיווח על רווחים שהגיעו הרבה מתחת לציפיות.

 

Cisco Systems (CSCO) – סיסקו צנחה ב-10.7% ב-premarket לאחר שקיצצה את התחזית לשנה כולה.יצרנית ציוד הרשת רואה את המכירות שלה נפגעות מהנעילות של קוביד בסין והמלחמה באוקראינה.היריבות המסחריות ירדו בעקבות התחזית של סיסקו, כאשר ג’וניפר נטוורקס (JNPR) ירדה ב-4.6% ב-Premarket וברודקום (AVGO) ירדה ב-3.8%.

 

אנדר ארמור (UAA) - מנכ"ל אנדר ארמור, פטריק פריסק, מתפטר, החל מה-1 ביוני, יחליף אותו סמנכ"ל התפעול קולין בראון.פריסק הפך למנכ"ל יצרנית ההלבשה הספורטיבית בתחילת 2020, רגע לפני מגיפת קוביד-19, והמכירות ירדו כמעט ב-50% מאז.אנדר ארמור ירד ב-5.3% במסחר המוקדם.

 

Bath & Body Works (BBWI) – Bath & Body Works דיווחה על רווח והכנסות טובים מהצפוי ברבעון האחרון שלה, אך קמעונאית מוצרי הטיפוח האישי חתכה את תחזית הרווחים לשנה כולה בשל גורמים אינפלציוניים והגדלת ההשקעות.המניה ירדה ב-6.8%.

 

Synopsys (SNPS) – Synopsys עלתה ב-4.2% במסחר לפני השוק לאחר שחברת תוכנת אוטומציית העיצוב דיווחה על רווח והכנסות טובים מהצפוי ברבעון האחרון שלה ופרסמה תחזית אופטימית.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה