דיווח שוטף

סאפיינס תספק לאלטשולר תוכנה לניהול תיקי הפנסיה

שת"פ כחול לבן - החברות חתמו על הסכם למערכת טופז לניהול תיקי הפנסיה של אלטשולר שחם פנסיה וגמל, סאפיינס מוכיחה עמידות לאחרונה בשווקים עם רבעון ראשון חזק וחתימות חוזים מרובות

חדשות ספונסר 10/05/2022 09:23

א+א-

חברת התוכנה סאפיינס, הנסחרת בבורסות ת"א ונאסד"ק , הודיעה היום כי חתמה על חוזה אסטרטגי עם בית ההשקעות אלטשולר שחם, במסגרתו תטמיע אלטשולר שחם את פלטפורמת "טופז" לניהול תיק הפנסיה.

אלטשולר שחם גמל ופנסיה, המנהלת נכסים פנסיוניים עבור 2.4 מיליון לקוחות בהיקף העולה על 200 מיליארד ₪, ממשיכה במגמת הצמיחה ומשדרגת את פלטפורמת ניהול הפנסיה שלה. המערכת החדשה שנבחרה נותנת מענה הן לצרכים העסקיים המשתנים והן לדרישות הרגולציה הישראלית, ובהתאם תאפשר לחברה להעניק שירות גמיש ויעיל עוד יותר עבור לקוחותיה. עם השדרוג, אלטשולר שחם תוכל להמשיך לגדול ולצמוח, לצד הצגת שיפור משמעותי בייעול תפעול פעילות הפנסיה.

לדברי מנכ"לית אלטשולר שחם פנסיה וגמל, ענת כנפו תבור, "אנו שמחים להמשיך את שיתוף הפעולה הפורה עם חברת סאפיינס. הבחירה בסאפיינס נבעה מניסיונה העשיר בתחום הפנסיה והטכנולוגיה לרבות ברגולציה המקומית הישראלית. הטמעת המערכת, המתבצעת בימים אלה ממש, מהווה חלק מאסטרטגית הצמיחה שלנו, ומטרתנו להמשיך להוביל את שוק הפנסיה בישראל".

לדברי טל שרון, מנכ"לית סאפיינס ישראל, "אנחנו גאים בבחירתה של אלטשולר שחם להתרחב בפעילות מול סאפיינס עם פתרונותינו המתקדמים ולהצטרף לשורת לקוחותינו בתחום-הפנסיה, ובכך להמשיך להוות גוף מוביל בתחום מערכות לניהול קרנות הפנסיה בישראל."

סאפיינס סיכמה את שנת 2021 עם עלייה של כ-20.6%% בהכנסות(Non-GAAP) לשיא של 463.6 מיליון דולר, הרווח התפעולי (Non-GAAP) בשנת 2021 הגיע ל 17.6%. . החברה צופה לשנת 2022 הכנסות Non-GAAP בטווח של 495 מיליון דולר עד 500 מיליון דולר.

אלטשולר שחם הוא בית ההשקעות המוביל בתעשייה הפיננסית, אשר מאחוריו מוניטין רב שנים והישגים משמעותיים, לרבות תשואות משמעותיות בקרנות הפנסיה, מיזוג עם בית ההשקעות ’פסגות’, ניהול למעלה מ-40% מקופות ’חסכון לכל ילד’ בארץ ועוד. הישגים אלו ואחרים הפכו את אלטשולר שחם במרוצת השנים לבית ההשקעות המוביל בישראל, המנהל כ-274 מיליארד שקלים עבור כ-2.4 מיליון לקוחות ומשקיעים.

סאפיינס, מקבוצת פורמולה מערכות, הינה ספקית עולמית של פתרונות תוכנה לשוק הפיננסים, עם התמקדות בתחום הביטוח האלמנטארי, ביטוחי חיים ופנסיה, ביטוחי משנה המאפשרים לחברות הביטוח לייעל תהליכים עסקיים, להסתגל במהירות לשינויים ולהפוך לדיגיטליים, מודרניים תוך העצמה של המגזר הפיננסי, עם התמקדות בביטוח. עם 40 שנות ניסיון ומומחיות בתעשייה, סאפיינס מציעה פלטפורמת ביטוח שלמה, עם פתרונות משולבים מראש, וגישה של ענן שמאיצה את הטרנספורמציה הדיגיטלית של הלקוחות. סאפיינס משרתת למעלה מ-600 לקוחות ב-30 מדינות.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה