קרדיט צילום: ויקטור לוי

דיווח שוטף

קורנית דיגיטל חונכת מפעל חדש בקריית גת

חברה בינלאומית בתחום האופנה והטקסטיל, בניהולו של רונן סמואל, חנכה השבוע את מפעל ייצור הדיו החדש שלה בקרית גת, בהשקעה של כ-80 מיליון שקל

חדשות ספונסר 27/01/2022 09:52

א+א-

קורנית דיגיטל (Nasdaq: KRNT), חברה בינלאומית בתחום האופנה והטקסטיל, בניהולו של רונן סמואל, חנכה השבוע את מפעל ייצור הדיו החדש שלה בקרית גת, בהשקעה של כ-80 מיליון שקל. המפעל יספק דיו לכל לקוחות החברה בארץ ובעולם, הרוכשים את המדפסות והטכנולוגיה שקורנית דיגיטל מפתחת.

קורנית דיגיטל מייצרת דיו בקרית גת מעל לעשור, וכעת הקימה מפעל חדש מהיסודות המתפרש על פני כ-11 דונם ובו שטחי ייצור, מעבדות פיתוח, מרכז שילוח לוגיסטי ומשרדים, והוא נבנה על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר לתקינה ולאיכות והוסמך לתקני ISO14001  ISO45001 וכן ל-ECO Passport בדרגה 3- של OEKO TEX, המבטיחים שימוש אחראי ובטוח בכימיקלים בדרגה הגבוהה ביותר.

המפעל מבוסס על שיטות ייצור חדשניות ומתקדמות ומביא את בשורת הייצור המבוסס על מערכת ניהול אוטומטית סגורה, המלווה בבקרה דיגיטלית מלאה ומתקדמת ואוטומציה מלאה. המעבר למפעל החדש צפוי להגביר את התפוקות בעקבות הביקוש ההולך וגדל, תוך כדי שיפור יעילות העבודה של עובדי המפעל.

רונן סמואל, מנכ"ל קורנית דיגיטל: "החזון שלנו הוא להפוך את עולם האופנה והטקסטיל לבר קיימא והמפעל החדש מיישר קו עם חזון זה ועם המטרות העסקיות שלנו. האפשרות לשפר את אופן ייצור האופנה בעולם, תוך כדי חיזוק התעסוקה בפריפריה והייצור המקומי, היא זכות גדולה. קורנית דיגיטל פועלת לחזק את הקשר עם תושבי המקום באמצעות פרויקט התנדבותי בשיתוף פעולה עם עיריית קרית גת ועמותת ’נערי האור’, שמטרתו לתמוך בבני נוער הזקוקים לסיוע".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה