קרדיט: depositphotos

דיווח שוטף

מדד הבנקים לא תמך והמעוף צלל 3%

אין ולו מניה אחת ירוקה בתל אביב 35 - המדדים התממשו בעקבות הפחד מהסופ"ש שגרר ירידות בארה"ב ואירופה, מנגד אב-גד שגייסה עלתה 5%, אברא בקאמבק עלתה 2.5%

חדשות ספונסר 23/01/2022 16:09

א+א-

 

עסקת סילבר קסטל יוצאת לדרך הבורסה מאשרת את המיזוג. לאחר כניסת המשקיעים, אישור הרשות עתה הגיע האישור של הבורסה לני"ע, העסקה תצא לפועל והחברה בניהולו של אלי מזרוח נכנסת לבורסה בטיימינג קשוח לענף הקריפטו.

 

איציק אברכהן - מנכ”ל קבוצת שופרסל הודיע הבוקר על התפטרותו מהלך בלתי צפוי ביום תנודתי שולח את שופרסל לירידה של 3% , האיש החזק בשופרסל שהיא ללא בעל שליטה שם את המפתחות במפתיע.

 

מאקרו עולמי: המצב בסין מדאיג יותר משווקי ארה”ב ואירופה קצב הצמיחה בסין מתדרדר וענף הנדל"ן בקריסה בנוסף להתערבות ממשלית בחברות טכנולוגיות, איום האינפלציה מרים ראש באירופה, בארה"ב נראה שמדובר באירוע נקודתי טכנולוגי.

 

התנודתיות כאן כדי להישאר ולאתגר מה עושים בתיק? העלאת הריבית וניקוז הנזילות בשווקים מוביל בהכרח את המשקיעים לתמחר מחדש את השווקים כאשר ברקע, השיבושים בשרשראות האספקה נמשכים, מחירי הנפט והסחורות בשיא.

 

 מישורים מממשת נכס לאחר השבחה הנכס המוחזק על ידה ב 60% היתרה מוחזקת על ידי השותף המקומי של מישורים, תמורת כ-23.1 מיליון דולר , גבוה פי 4.6 ממחיר הרכישה ובפרמיה של 57% מהשווי בספרים.

 

ניתוח טכני למעוף והיכן התמיכה החשובה המדדים צפויים להתממש בבוקר זה סביב נק’ תמיכה חשובה של 1980

 

מדיפאואר גייסה 43 מיליון שקל להאצת תוכנית הצמיחה החדשה הגיוס בוצע במחיר של 662 שקל ליחידה, ובפרמיה על מחיר השוק ערב ההנפקה. במסגרת הגיוס הוצעו לציבור עד 6.5 מיליון מניות רגילות ב-65 אלף יחידות.

 

אב-גד גייסה 2 מיליון שקל מקרן ארביטראז’ ואליו הקצאת פרטית של 150 אלף מניות ו- 125 אלף כתבי אופציות, ללא תמורה, הניתנים למימוש למניה במחיר של 15 שקל לכל אופציה, לפי מחיר של 13 שקל למניה.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה