גיוס הון

מדיפאואר גייסה 43 מיליון שקל להאצת תוכנית הצמיחה החדשה

הגיוס בוצע במחיר של 662 שקל ליחידה, ובפרמיה על מחיר השוק ערב ההנפקה. במסגרת הגיוס הוצעו לציבור עד 6.5 מיליון מניות רגילות ב-65 אלף יחידות.

חדשות ספונסר 23/01/2022 09:36

א+א-

חברת מדיפאואר, חברת נדל"ן מניב המתמחה ברכישה, ניהול והשבחת מרכזים מסחריים קהילתיים, שמחה לדווח כי גופי השקעות מובילים בישראל השקיעו בהון החברה במסגרת הנפקת מניות שהושלמה בהצלחה בהיקף כולל של כ- 43 מיליון שקל. הצלחת הגיוס מחזקת את בסיס ההון של החברה ומהווה הבעת אמון באסטרטגיית הצמיחה של החברה.

הגיוס בוצע במחיר של 662 שקל ליחידה, ובפרמיה על מחיר השוק ערב ההנפקה. במסגרת הגיוס הוצעו לציבור עד 6.5 מיליון מניות רגילות ב-65 אלף יחידות, כאשר כל יחידה הורכבה מ-100 מניות. נתקבלו ביקושי יתר להזמנות לרכישת סך כולל של 109,829 יחידות.

מדיפאואר חתמה לאחרונה על הסכמים מפורטים להשקעה בחברת טכנולוגיה אמריקאית להעמדת הלוואות לזמן קצר לקבלנים. במסגרת המהלך, מדיפאואר משקיעה כ-6 מיליון דולר בחברת הטכנולוגיה האמריקאית, ומתכוונת להקים קרן פרטית להשקעות בהיקף התחלתי של לפחות 30 מיליון דולר (חלק החברה 5 מיליון דולר) אשר תעמיד הלוואות מגובות נדל"ן באמצעות הפלטפורמה. מדיפאואר מעריכה כי העסקה תושלם במהלך הרבעון הראשון לשנת 2022.

במקביל, מדיפאואר ממשיכה להאיץ את יישום תוכנית הצמיחה האסטרטגית ודיווחה, בשבוע שעבר, על חתימת מכתב כוונות לרכישת מרכז מסחרי במדינת קונטיקט שבארה"ב תמורת כ-22.4 מיליון דולר, וזאת בנוסף לעסקאות המשמעותיות האחרונות שהושלמו עם רכישת פורטפוליו של 5 מרכזים מסחריים פתוחים, מעוגני סופרמרקטים, במטרופולין של פילדלפיה, במדינת פנסילבניה שבארה"ב תמורת כ-114.2 מיליון דולר, וכן רכישת מרכז מסחרי במדינת ג’ורג’יה שבארה"ב בתמורה לסך של כ-18.6 מיליון דולר.

מדיפאואר ממשיכה להציג צמיחה עקבית בתוצאותיה הכספיות. להערכת החברה ה- NOI השנתי המייצג עומד כיום על כ-25 מיליון דולר וה-FFO השנתי המייצג הינו כ-12 מיליון דולר.

 

רון שטרן, מנכ"ל מדיפאואר, אמר היום כי "אנו מודים לציבור שמשקיעים ושמחים על הצלחת הגיוס ובהבעת האמון שקיבלה החברה מצד גופי השקעה מובילים בישראל. הגיוס המוצלח יתמוך ביכולתנו ליישם את אסטרטגיית הצמיחה שלנו, תוך המשך רכישת נכסים נוספים והמשך השבחת הנכסים הקיימים של החברה. בנוסף, הצלחת ההנפקה מהווה הכרה בפוטנציאל העסקי הגבוה הקיים בכניסה לתחום מימון הלוואות נדל"ן וביכולתנו לממש הזדמנויות עסקיות קיימות ופוטנציאליות".

  1. מניות בכתבה
  2. מדיפאואר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה