דיווח שוטף

הפיקוח על הבנקים פוגע בציבור

הפיקוח מעניק לבנקים אפשרות לצמצם קבלת קהל וכן מאשר לבנקים קבלת קהל רק ע"י תור מוזמן מראש, זאת למרות שישנם אישורים להופעות האם הוא מפקח או עובד בשביל הבנקים

חדשות ספונסר 18/01/2022 14:20

א+א- 1

נראה כי הפיקוח על הבנקים משרת את הבנקים, אנשים רבים מתלוננים על סגירת סניפים רבים ועתה הפיקוח מעניק מתנה נוספת לבנקים בישראל להמשיך ולצמצם את היקפי הפעילות ואחוז הבנקאים.

הודעת הפיקוח: עקב התפשטות זן האומיקרון של נגיף הקורונה והעלייה המשמעותית בתחלואה ומתוך ראיה צופה פני עתיד על מנת להבטיח המשך מתן שירותים חיוניים על ידי המערכת הבנקאית, תתאפשר פתיחת הסניפים לקבלת קהל באופן מצומצם, כמצוין בהמשך.

לאור האמור לעיל, ובמטרה לשמור על בריאות העובדים ובריאות הציבור, הבנקים רשאים לצמצם החל מהיום 18.1.2022 את פעילות מערך הסניפים ובלבד ששיעור הסניפים הפתוחים לקהל לא יפחת מ-80%. כמו-כן, הבנקים רשאים לחייב את הלקוחות בקביעת תור מראש.

על מנת לאפשר המשכיות במתן השירותים הבנקאיים לציבור הרחב, הבנקים יבטיחו מענה פרונטלי לשירות אשר אינו ניתן בערוצים הישירים או לאדם שלא יכלו לקבלו בערוצים הישירים. בנוסף, יקבעו את סניפי הקהל בהתחשב בפיזור גיאוגרפי נאות של הסניפים וביכולתם לספק שירותים בנקאיים לציבור רחב של לקוחות.

כלל השירותים יינתנו בכפוף לתיאום תור מראש ולזמינות השירות בסניף.הבנקים יבחנו במסגרת ההחלטה, נקיטת אמצעים שונים ובכלל זאת הודעה ללקוחות על השינוי בהקדם האפשרי ועל החלופות העומדות לרשותם לקבלת השירות הבנקאי.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מפקח על הבנקים דועג רק לבנקים לא לציבור הלקוחות .בושה עם השרות של הבנקים

    במקום לדעוג שהסנפים יהיו פחות גדולים פחות מרשמים.המפקח העכשיו כמו המפקחת הקודמת .דועגים להכנסות הבנקים.

    כרמיאלי 18/01/2022 16:20