בלעדי

היום תחל המכירה הפומבית של טרנטינו ב - NFT

טרנטינו הוא הבעלים ובעל הזכויות הבלעדיות לפרסום תסריט הסרט ובעליו של העותק המקורי שנכתב בכתב ידו והינו אוצר יצירתי אישי שהוא שמר על פרטיותו במשך עשרות שנים.

מערכת ספונסר 17/01/2022 12:38

א+א-

היום במכירה פומבית יוצעו למכירה פרקים מהתסריט המקורי של סרט הפולחן ״ספרות זולה״, בכתב יד ועם פרשנות אודיו בלעדית של טרנטינו.

קוונטין טרנטינו, הבימאי, תסריטאי, מפיק, כותב, מבקר הקולנוע, ושחקן עטור הפרסים מודיע על תאריכי המכירה הפומבית של קבצי Secret NFT הכוללים קטעים מתסריט המקור של סרט הפולחן "ספרות זולה", שנכתבו בכתב ידו ושלא נראו מעולם לפני כן. הקבצים כוללים גם פרשנות אודיו ייחודית של היוצר וימכרו ברשת הבלוקצ’יין - Secret Network, פלטפורמת פרטיות הנתונים של Web3.

טרנטינו הוא הבעלים ובעל הזכויות הבלעדיות לפרסום תסריט הסרט ובעליו של העותק המקורי שנכתב בכתב ידו והינו אוצר יצירתי אישי שהוא שמר על פרטיותו במשך עשרות שנים. בשיתוף פעולה עם חברת הפיתוח הישראלית שעומדת מאחורי Secret Network, הפך טרנטינו פרקים מהמסמך ההיסטורי לקבצי Secret NFTs המיועדים להפצה. כל קובץ Secret NFT באוסף מורכב מסצנה אייקונית אחת, כמו גם פרשנות אודיו אישית של טרנטינו עצמו. אספנים שירכשו כל אחד מקבצי ה-Secret NFTs המוצעים במהדורה מוגבלת ובעלי ערך אספני גבוה, יקבלו מבט ייחודי למוחו ולתהליך היצירה של קוונטין טרנטינו בעת עבודתו על התסריט.

ה-Secret NFTs הנדירים האלה ניתנים להשגה באמצעות ה-Secret Network, רשת הבלוקצ’יין הראשונה עם טכנולוגיית הצפנה כברירת מחדל לחוזים חכמים. השימוש בטכנולוגיית ההצפנה החדשנית מוודאת שרוכשי הSecret NFTs יהיו היחידים בעלי ההרשאה אליהם, והם יהיו היחידים שיוכלו להחליט אם ברצונם לחלוק אותם עם אחרים. זאת, בניגוד לרשתות האחרות שאינן יכולות לספק את טכנולוגיית הפרטיות כברירת מחדל.

גיא זיסקינד, ממייסדי Secret Network והמנכ"ל של SCRT Labs מסר: "Secret Network גאה לעמוד לצד קוונטין ולצד אמנים מוכשרים נוספים ברחבי העולם.  Secret Network מספקת דרך טובה יותר לאמנים לשחרר את יצירותיהם ישירות למעריצים מבלי להסתמך על מודלים ישנים יותר של הפצה, המעדיפים קונגלומרטים על פני יוצרים.’’

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה