קרדיט: pexels.com

5 דברים חשובים שצריך לדעת על ביטוחים

אם אתם נמצאים לפני רכישת פוליסת ביטוח כזאת או אחרת, להלן מספר עובדות שחשוב שתכירו לגבי עולם הביטוחים, שיאפשרו לכם לבצע בסופו של דבר את הבחירה האופטימאלית

תוכן מקודם 17/01/2022 09:59

א+א-

1 - ניתן למצוא הנחות ומבצעים
אם חשבתם שהנחות ומבצעים מתקשרים רק לעולם המוצרים ובכן, מדובר בחשיבה מוטעית.
גם סוכנויות הביטוח הגדולות יוצאות מעת לעת עם מבצעים והנחות גדולות ומשמעותיות על ביטוחים.
כמובן, שחשוב לא למהר ו"להסתנוור" ממודעה שתוכנה הוא לדוגמא "מבצע ענק על ביטוח חובה".. 
יש לבחון בצורה מעמיקה מה מסתתר מאחורי אותה ההבטחה הגדולה, להשוות מחירים עם פוליסות רלוונטיות אחרות ולקבל בסופו של דבר החלטה מושכלת ונבונה.

 

2 - ניתן לעשות ביטוח בלחיצה על מספר כפתורים
כיום, ניתן להשלים רכישת פוליסת ביטוח דרך רשת האינטרנט. כן, בשביל לעשות ביטוח, אתם לא צריכים להגיע לסוכנות ביטוח או בכלל לצאת מהבית או לקום מהספה. כל מה שאתם צריכים, זה פשוט ליהנות מהעובדה שרשת האינטרנט מספקת לכם את כל המידע הרלוונטי לגבי עולם הביטוחים ועליכם רק לקרוא את אותו מידע. מעבר לכך, יש לכם אפשרות לרכוש פוליסה דרך האתרים של חברות הביטוח השונות או להשתמש באינטרנט לצורך השארת פרטים – ובשלב הבא, נציג מטעם אותה החברה יחזור אליכם ופשוט תוכלו להשלים את הליך הרכישה.

 

3 - אפשר (ומומלץ)לבדוק מה יש ומה - ומה חסר
יכולים להיות מקרים בהם תמצאו את עצמכם מתעניינים בביטוח מסוים, אך לא תהיו בטוחים אם חלק מהכיסויים, לא מצויים גם בפוליסות אחרות עבורן אתם משלמים.


החדשות הטובות טמונות בעבודה שרשת האינטרנט טומנת בחובה גם אתרי אינטרנט ייעודיים אשר מאפשרים לכם לקבל את כל הפרטים לגבי תיק הביטוחים שלכם.


"הר ביטוח" מהווה את האתר המרכזי אשר בכוחות לענות על צורך זה – על ידי הליך פשוט של לחיצה על מספר מקשים, לקבל את כל הפרטים לגבי הביטוחים שיש לכם ודרך איזו חברת ביטוח.

 

4 - קיימת אפשרות להיעזר במחשבונים ייעודיים
נחזור לרגע לאותה הדוגמא של ביטוח חובה לרכב - אם אתם מבקשים לדעת מבעוד מועד, כמה אתם אמורים לשלם בכל חודש עבור אותו ביטוח, תשמחו לגלות שיש כלי נוח וזמין עבור המטרה והוא – מחשבון ייעודי (אשר גם הוא זמין לכם ברשת האינטרנט).


המחשבון, יאפשר לכם להזין בצורה פשוטה את כל הנתונים הרלוונטיים ולקבל בסופו של דבר תוצאה לגבי סכום הכסף אותו אתם אמורים לשלם עבור אותו הביטוח.


המידע הזה יכול להיות חיוני עבורכם, מכיוון שבשלב הבא, כאשר תחפשו את הפוליסה המתאימה, תדעו (פחות או יותר) כמה אתם אמורים לשלם - ועל ידי כך להימנע מלשלם סכומי כסף גבוהים מדי או לא הוגנים.

 

5 - יש לא מעט אפשרויות וכדאי להכיר כמה שיותר מהן
לא משנה איזה סוג של פוליסת ביטוח אתם מעוניינים לעשות, אתם עתידים לגלות שיש לא מעט אפשרויות רלוונטיות אשר מוצעות בעבורכם.
חשוב מאוד לנצל את ריבוי האפשרויות, לאסוף את כל המידע הרלוונטי על כל אחת מהן (או לפחות על רובן), על מנת לבחור בסופו של דבר את הפוליסה המשתלמת ביותר – הן מבחינת הכיסויים אותם היא כוללת והן מבחינת המחיר.


כאמור, באפשרותכם לאסוף מידע על ידי כניסה לאתרים של חברות ביטוח שונות או על ידי שימוש באחד מאותם אתרים ייעודיים להשוואת מחירי ביטוחים – התהליך, נתון כמובן לבחירתכם.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה