קרדיט: depositphotos/kaowenhua

דיווח שוטף

פתיחה ירוקה בארה”ב

המסחר בעליות שערים קלות, למרות עלייה באבטלה אשר לא הייתה צפויה והאינפלציה המשתוללת, בורסות אירופה נסחרות ביציבות; הנפט יורד קלות משיא של חודש

מערכת ספונסר 13/01/2022 16:51

א+א-

בורסות ארה"ב צפויות לפתוח את יום המסחר בעליות שערים של עד 0.1% במדדים המובילים ערב עונת הדוחות שתתחיל לתפוס תאוצה בשבוע הבא. מדד הנאסד"ק רשם אמש עליות שערים קלות ויום שלישי ברציפות של עליות שערים. ועידת הבנקאות של הסנט תערוך שימוע היום כדי לשקול את מינוי של ליאל בריינארד לסגנית של יו"R הפד ג’רום פאוול.

בגזרת הקורונה הנשיא ג’ו ביידן ימסור הודעה היום בנוגע להמוני הנדבקים בוריאנט האומיקרון. ביידן ידגיש את מאמצי הממשל לשימוש באנשי רפואה צבאיים החל מהשבוע הבא כדי לעזור לבתי החולים שקורסים תחת העומסים ונמצאים במחסור של כח אדם.

באירופה הבורסות נסחרות ביציבות וללא שינוי מהותי. באסיה ננעל המסחר בירידות במרבית הבורסות, הנייקי היפני נחלש ב 0.96%, שנחאי ירדה 1.17% מנגד אוסטרליה התחזקה כ 0.5%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד נרגעת עם ירידה של חצי אחוז לרמה של 82.2 דולר. מחיר אונקיית זהב נסחרת ביציבות סביב 1,823 דולר ומחיק הביטקוין נסחר ביציבות ברמה של 43,760 דולר.

מניות בכותרות:

דלתא איירליינס (DAL) עולה 1.5% במסחר המוקדם לאחר שעקפה בשורת הרווח וההכנסות לרבעון הרביעי של השנה. החברה מצפה לעונת אביב וקיץ חזקים בשל התחזקות הטיולים לשיא העונה ולאחר התפשטות האומיקרון שתחלוף עד אז.

מודרנה (MRNA) החברה תעדכן עד לחודש מרץ הקרוב בנוגע לניסוי בחיסון קורונה לגילאי שנתיים עד 5. במידה וזה יצא לפועל החברה תבקש אישור גם לקבוצת גיל זו.

טיוואן סמיקונדרס (TSM) יצרנית השבבים פרסמה דוחות חזקים עם שיא ברווח וההכנסות על רקע השיאים הנרשמים בתעשייה. החברה פרסמה תחזית חזקה להמשך השנה והמניה עולה 3.8% במסחר המוקדם.  

לאנר (LEN) עולה קרוב ל 3% במסחר המוקדם לאחר שהודיעה על גידול של 50% בדיבידנד השנתי מדולר ל 1.5 דולר.

סולאראדג (SEDG) עולה 2% במסחר המוקדם לאחר שהיא מקבלת העלאת המלצה מהחזק לקניה ע"י גוגנהיים. גם מניות אנפייז אנרג’י (ENPH) מקבלת העלאה דומה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה