ירון מורגנשטרן, מנכ"ל גלאסבוקס קרדיט: GlassBox

דוחות כספיים

גלאסבוקס מדווחת על הכנסות 2021 של 44 מיליון דולר לשורה התחתונה נצטרך להמתין

החברה המספקת אנליטיקת חוויה דיגיטלית עבור אפליקציות, עדיין חברה הפסדית, למרות הגידול בהכנסות לא נראה שזה הולך להשתנות גם ב-2022

חדשות ספונסר 13/01/2022 13:49

א+א-

גלאסבוקס חברת תוכנה כשירות (SaaS) המספקת אנליטיקת חוויה דיגיטלית עבור אפליקציות אינטרנט ומובייל, הודיעה כי הגיעה ל-44 מיליון דולר של הכנסה חוזרת שנתית (ARR) ברבעון הרביעי של 2021. סכום זה מייצג צמיחת ARR אורגנית בשיעור של 34% במונחים של שנה לשנה, וזה הרבעון השלישי ברציפות בו מציגה החברה צמיחה מאז הנפקת החברה ביוני 2021.

 

"לא יכולתי להיות יותר גאה במומנטום המתמשך של Glassbox ובסיום הנהדר של השנה. הוספנו כמות מרשימה של לקוחות חדשים מהשוק הארגוני והבינוני בכל אזור גיאוגרפי מרכזי, כולל כמה מהמותגים הגדולים בעולם, והבסיס הקיים שלנו ממשיך להתרחב איתנו. הצמיחה הדו ספרתית הרבעונית של ההכנסה החוזרת השנתית שלנו מאותתת שאנו ממשיכים לבצע, ועוד מאיצים לאחר ההנפקה", אמר ירון מורגנשטרן, מנכ"ל Glassbox.

 

 

עדות לצמיחה החזקה היא עלייה של 130% נטו של ההכנסה החוזרת השנתית המעודכנת ב-2021 בהשוואה לשנה הקודמת על בסיס פרופורמה, ותוספת של למעלה מ-70 לקוחות חדשים, נתונים המדגישים את מעמדה של Glassbox כאחת החברות הצומחות ביותר בשוק החוויה הדיגיטלית. "אנחנו משקיעים לצמיחה באמצעות המשך פיתוח טכנולוגי, יוזמות יציאה לשוק ורכישות נוספות ושותפויות כדי להגיע ליעדים שלנו. חשוב מכך, הלקוחות ממשיכים לממש ערך עסקי מוחשי מהפתרונות שלנו. אנו נרגשים לתרום את חלקנו למהפכה הדיגיטלית, ומחויבים לחדשנות ויצירת ערך עבור לקוחותינו", הוסיף מורגנשטרן.

  1. מניות בכתבה
  2. גלאסבוקס

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה