דיווח שוטף

אלביט מערכות תספק מערכות ניהול קרב לחיל הים השוודי

אלביט מערכות שוודיה תספק את מערכת ניהול הקרב Albatross לציידות מוקשים ימיים מסוג Spårö של חיל הים המלכותי השוודי

חדשות ספונסר 13/01/2022 09:24

א+א- 1

אלביט מערכות שוודיה זכתה בחוזה ממנהל הרכש השוודי (Swedish Defence Material Administration) לאספקת מערכות לניהול קרב מסוג Albatross עבור חיל הים המלכותי של שוודיה. החוזה, שהנו בסכום שאינו מהותי לאלביט מערכות, יבוצע על פני תקופה של 34 חודשים. 

אלביט מערכות שוודיה תספק את מערכת ניהול הקרב Albatross לציידות מוקשים ימיים מסוג Spårö של חיל הים המלכותי השוודי. Albatross היא מערכת מדרגית (scalable) בארכיטקטורה פתוחה ומבוססת על פלטפורמת E-CIX של החברה. מערכת לניהול הקרב Albatross מאפשרת למפקדים ולמפעילים לקבל תמונה מבצעית אחודה המתאמת בין גילוי תת-מימי לבין עקיבת שטח בהתבסס על נתוני זמן אמת, וידאו סטרימינג ונתוני חוזי, ובכך מרחיבה את המעטפת המבצעית, מגדילה את הגמישות ומאפשרת קבלת החלטות אפקטיבית בביצוע משימות לנטרול מוקשים ימיים.

טוביאס וונברג, מנכ"ל אלביט מערכות שוודיה, אמר: "אנו מעריכים את האמון מצד מנהל הרכש השוודי וכוחות הביטחון של שוודיה בפתרונות שלנו. אלביט מערכות רואה גידול הולך וגובר בדרישה לפורטפוליו הימי מתוצרתה, עם הצטרפותה של זכיה זו לחוזים נוספים שהוענקו לאחרונה מלקוחות ימיים באירופה ואסיה-פסיפיק".

 

  1. מניות בכתבה
  2. אלביט מערכות

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    הוספתם ציטוט לתגיות - אחלה כל הכבוד|4|

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    glickid 13/01/2022 09:33