יעקב לוקסנבורג, בעל השליטה בלפידות קפיטל קרדיט: סיון פרג'

דיווח שוטף

לוקסי יכול להיות מרוצה מאוד מהרכישה האחרונה

רק בתחילת 2020 לוקסי רכש את אפריקה ישראל השקעות במחיר מבצע של כ- 880 מיליון ש"ח והיום החברות בנות מדווחות אפריקה מגורים על מכירות שיא ודניה סיבוס על פרויקט ענק

אלירן מדר 11/01/2022 10:17

א+א-

 

איש שוק ההון הותיק אשר נלחם עבור אפריקה השקעות והצליח מאוד עם ההשקעה אשר מחזיקה את אפריקה מגורים ודניה סיבוס, שניהם מדווחות היום אפריקה על מכירות שיא של מעל 3 מיליארד ש"ח ודניה סיבוס עם חוזה ענק.

אתמול פרסמה ועדת המכרזים של חברת המים הלאומית, מקורות, על בחירתה בחברת לפידות קפיטל ובחברת הבת של לפידות, דניה סיבוס, כאחת משתי זוכות לצידה של אלקטרה במכרז לתכנון, הצטיידות, קדיחה ובדיקות של בארות מי שתיה, לרבות רכישה והתקנה של תחנות שאיבה.

 

מדובר באחד המכרזים הגדולים שחברת מקורות הוציאה בשנים האחרונות, כחלק מתכנית העבודה התלת שנתית לפיתוח משק המים. בהתאם לתנאי המכרז, ללפידות ולדניה תוקצה חבילת קידוחים שתכלול בין 35 ל- 39 קידוחי מים לעומקים עמוקים ורדודים ברחבי מדינת ישראל, שתבוצע על פני תקופה של עד 4.5 שנים, בהיקף תקבולים משוער העומד על כ-300 מיליוני ₪, אשר ישולמו לאורך תקופת ההתקשרות בהתאם.

 

אמיר תירוש, מנכ"ל לפידות קבוצת לפידות קפיטל: "לפידות קפיטל היא אחת החברות הוותיקות והמובילות בישראל בעולמות קידוחי המים והנפט, שביצעה עשרות קידוחי מים מורכבים לאורך שנות קיומה. אנחנו מודים למקורות על בחירתה בקבוצת לפידות לביצוע הפרויקט המורכב והחשוב הזה".  

 

  1. מניות בכתבה
  2. אפריקה מגורים

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה