דיווח שוטף

ארד זוכה בפרויקט גדול בספרד בשווי 13 מיליון אירו

חברת הבת בבעלות מלאה קונטזרה זכתה במכרז של Telefonica, לאספקת מדי מים לחברת Canal Isabel II S.A, תאגיד המים של מדריד שהינו התאגיד המוביל בספרד בניהול משק המים

מערכת ספונסר 05/12/2021 10:02

א+א-

ארד מדווחת היום כי חברת הבת בבעלות מלאה קונטזרה זכתה במכרז של Telefonica, ענקית התקשורת הסלולרית הבינ"ל, לאספקת מדי מים לחברת Canal Isabel II S.A, תאגיד המים של מדריד שהינו התאגיד המוביל בספרד בתחום ניהול משק המים.

המכרז מתבסס על מדי המים של קונטזרה המשדרים באמצעות רשת סלולרית (NB-IoT).

ההיקף הכספי המוערך של אספקות מדי המים על ידי קונטזרה במסגרת המכרז הוא כ- 13 מיליון אירו. מדי המים צפויים להיות מסופקים במהלך שנת 2022.

מימוש המכרז כפוף, בין היתר, לחתימת הסכם מפורט עם תאגיד המים.

זכיה זו מצטרפת לזכיות נוספות של ארד באירופה בשנה האחרונה בהם מכרז בטורינו, איטליה, בהיקף של כ-9 מיליון ומכרז בפאלמה דה מיורקה בהיקף של כ-10 מיליון יורו.

גבי ינקוביץ, מנכ"ל קבוצת ארד מסר: "הזכייה החשובה במכרז מדריד הינה תוצאה של השקעה מתמשכת במחקר ופיתוח של הקבוצה ליצירת מובילות טכנולוגית. הקבוצה מציעה ללקוחותיה ברחבי הארץ והעולם, מוצרי מדידה מדויקים ,איכותיים ואמינים. כחלק מהשינויים הטכנולוגיים והתפתחות עולם ה- IOT, הקבוצה מציעה מגוון פתרונות תקשורת מודרניים כגון,NBIOT, CATM  LORA,RF  ונוספים. הזכייה במדריד הינה שילוב  מוצלח של טכנולוגיה מתקדמת אשר פותחה על ידי הקבוצה ,לצד מימוש הסכם שיתוף הפעולה עם חברת TELEFONICA, מהחברות המובילות בעולם התקשורת הסלולרית."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה