דיווח שוטף

סיום ירוק ללא ארה”ב אך עם 44 דוחות כספיים

כל המדדים סיימו בירוק למעט מדד הביטוח, מהדוחות הכספיים עולים נותנים טובים, אמת זינקה 9.5%, מנדלסון רכשה את פקר מתכות, אברות עברה לבעלות שפיר הנדסה

חדשות ספונסר 25/11/2021 17:54

א+א-

מדד ת"א 35 התחזק 0.6% ומדד ת"א 90 עלה בשיעור של 0.5%. מדדים בולטים: מדד הנדל"ן מוסיף 0.69% ומדד הבנקים מטפס 0.84% . מדד הנפט והגז רשם עלייה של 0.18%.

 

מכונת הכסף מיטרוניקס ממשיכה להפתיע החברה מדווחת על גידול חד ברווח הנקי כ - 46%, החברה מעודדת מחזרת המלונאות ומגדילה קווי ייצור, מתחילת השנה הרווח הנקי עומד על 244 מיליון ש"ח.

 

חוטאים פחות: גלוברנדס מדווחת על ירידה ברווח חברת מוצרי העישון והמתיקה, מדווחת על ירידה של כ-15% ברווח הנקי ברבעון השלישי מכירת הסיגריות ירדה, החברה תחלק דיבידנד נוסף של 33 מיליון ש"ח.

 

רציו ברבעון טוב נפגעה פחות משינוי החוק רציו ממשיכה למכור יותר גז, התוצאות הטובות הגיעו אבל החקיקה שפגה בכל השותפויות חתכה את הרווח, עם זאת רציו נפגעה פחות מכלום המניה נותרת ברמות הבסיס.

 

פסגות מעלים את המלצתם למניית עזריאלי החברה הינה בעלת היקף פרויקטי הייזום הגדול בישראל היקף שכאמור רק הולך וגדל, החברה סימנה את תחום הדאטה סנטרס כמנוע צמיחה ורכשה את גרין מאונטן.

 

מספנות ישראל על גלי ההצלחה החברה חוותה גידול בכל ארבעת המגזרים כאשר מגזר המלט והמגזר הנמלי בולטים לטובה, הרווח הנקי ברבעון זינק ב40% ל- 26 מיליון ש"ח.

 

 קדימהסטם מגייסת 10 מיליון מאיליקס מדיקל אילקס מדיקל תשקיע 10 מיליון שקל בקדימהסטם עם אופציה להגדיל את היקף ההשקעה לכ-21 מיליון שקל, דירקטוריון קדימהסטם החליט לפעול לרישום החברה למסחר בנאסד"ק.

 

אמת מחשוב מזנקת בעקבות עליה חדה ברווח הנקי הרכישה האחרונה של פימי הצליחה לתרגם הגדלת הכנסות של 15%, לגידול ברווח הנקי בשיעור של 65%, החברה ממשיכה במדיניות חלקות הדיבידנד

כלכלני הבנק השוויצרי מצביעים כי קצב צמיחת התמ"ג של ישראל תמשיך להיות גבוהה מעבר לנתוני טרום הקורונה, מציגים את דעתם על השקל והמדיניות המוניטרית של בנק ישראל

 

 נקסטקום בשנה מצוינת ומתומחרת בחסר בהנחת הרווח של המגזר התעשייתי נקסטקום מרוויחה יפה ושומרת על רצף של חמישה רבעונים עם רווח של מעל 5 מיליון ש"ח, מגזר אנרגיות מתחדשות בולט.

 

אפקון ממשיכה לרכוש פרויקטיי אנרגיה מתחדשת החברה מודיעה על רכישת פרויקט בהקמה של 101 מגהוואט בפולין, בהמשך למיזם פיתוח מקבץ אנרגיה בספרד של 350 מגהוואט, מבוצע ע"י חב’ בת בשיתוף מגדל ומנורה, המניה עולה 3%

 

חברת אברות תעשיות מודיעה כי הושלמה עסקת השקעה עם שפיר תעשיות בע"מ, חברה מקבוצת שפיר הנדסה ותעשיה בע"מ, שבמסגרתה, בין היתר, הפכה שפיר לבעלת השליטה באברות לאחר שהעבירה להחזקתה כ-55% מהון המניות של אברות, כנגד השקעת סכום במזומן של כ-73 מיליון ש"ח

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה