קרדיט: depositphotos

מידאס השקעות רוכשת מבנה משרדים ששוויו 195 מיליון ש”ח

החברה ושותפים נוספים רוכשים את בית מומנטום בקריית השרון בנתניה; החברה תחזיק ב-22% מהנכס; הנכס כולל 4,000 מ"ר של שטחי מסחר שכבר מושכרים

חדשות ספונסר 21/10/2021 11:50

א+א-

מידאס השקעות בנדל"ן, בהובלת המנכ"ל רן שטינמן, רפי כהן מבעלי השליטה ויו"ר הדירקטוריון מאיר יעקובסון , מדווחת בבורסה בת"א כי השלימה את עסקת הרכישה של "בית מומנטום" ששוויו 195 מיליון ₪.

 

"בית מומנטום" ממוקם בשכונת קריית השרון בנתניה והוא כולל 4,000 מ"ר של שטחי מסחר, המושכרים בעסקאות ארוכות טווח לחברות דור אלון וסטופ מרקט, ועוד 17,000 מ"ר של שטחי משרדים.

 

10,000 מ"ר משטחי המשרדים בנויים ב-4 קומות וצפויים להשלים את האכלוס שלהם בחודשים הקרובים. בנכס יש עוד זכויות בניה ל-3 קומות משרדים נוספות בהיקף של 7,000 מ"ר שכבר קיבלו היתר בניה והביצוע שלהם יחל בתקופה הקרובה.

 

מידאס השקעות בנדל"ן משלימה את עסקת הרכישה של הנכס יחד עם שותפיה – החברות שרון-נהב, חקלאי נכסים והיזם נתן רסקין. מידאס תחזיק ב-22% מהנכס באופן ישיר ועוד 22% יוחזקו על ידי חברה פרטית שקשורה אליה ולפעילותה. 33% מהנכס יוחזקו על ידי שרון–נהב וחקלאי נכסים ויזם הנדל"ן נתן רסקין יחזיק ב-23%. ניהול הנכס בפועל יבוצע על ידי מידאס ועל ידי שרון–נהב וחקלאי נכסים.

 

מנכ"ל מידאס, רן שטינמן, ציין: "מדובר בנכס בעל פוטנציאל עצום בשל הייחודיות שלו, מיקומו בתוך שכונת קריית השרון, והנגישות הגבוהה אליו. העובדה שהשלמנו את עסקת הרכישה של "בית מומנטום", בשבוע שבמהלכו שם החברה נקשר בצורה מעוותת בפרשה שכלל לא קשורה אלינו, מעידה על האיתנות של החברה ויכולותיה המקצועיות. מידאס נמצאת בתנופה משמעותית בפעילות שלה והדבר יבוא לידי ביטוי בעסקאות נוספות". 

 

 

  1. מניות בכתבה
  2. מידאס

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה