ארה”ב: דוחות הבנקים מספקים את הסחורה ודוחפים את השוק לעליות שערים

נאסד"ק מזנק 1.35%; בורסות אירופה עולות 1%; הנפט שב להתחזק ונסחר ברמה של 81.4 דולר לחבית

חדשות ספונסר 14/10/2021 17:00

א+א-

יום המסחר בבורסות ארה"ב נפתח בעליות שערים חדות במדדים המובילים לאחר ניפוץ של שלושה ימי מסחר שליליים ונעילה חיובית אמש. מדד האס אנד פי עלה 0.3%, הנאסד"ק ומניות הטכנולוגיה בלטו לחיוב עם עליה של 0.7% בעוד תשואות אגרות החוב ל 10 שנים ירדו והקלו על מניות הטכנולוגיה. 

 

דוחות הבנקים במוקד, עם בנק אוף אמריקה, מורגן סטנלי וולס פארגו. נתון דורשי אבטלה שבועי ירד לראשונה מאז מגפת הקורונה מתחת ל 300 אלף ועמד על 293 אלף דורשי עבודה חדשים מול צפי של 318 אלף. נתון דורשי העבודה הכללי ירד ב 139 אלף ל 2.59 מיליון דורשי עבודה.

 

בורסות אירופה עולות היום, הדקס והקאק עולים 1.1%, הפוטסי הבריטי נסחר בעליה של 0.8%. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה לרמה של 81.4 דולר. מחיר אונקיית זהב מתקרבת ל 1800 דולר ונסחרת ברמה של 1797 דולר.

 

מניות בכותרות:

וולס פארגו (WFC) עולה 0.7% במסחר המוקדם לאחר שהבנק עקף את התחזיות הן בשורת הרווח והן בשורת ההכנסות. התוצאות הושפעו בעקבות שחרור בטוחות כנגד הלוואות.

 

מורגן סטנלי (MS) בנק ההשקעות עקף את התחזיות עם רווח של 1.98 דולר למניה מול צפי של 1.68 דולר. הכנסות הבנק עקפו את התחזיות. הבנק ציין שהתוצאות החזקות הגיעו בצורה רוחבית והמניה מטפסת 2% במסחר המוקדם.

 

בנק אוף אמריקה (BAC) מניות הבנק עולות 2.5% במסחר המוקדם לאחר דוחות חזקים לרבעון השלישי של השנה. הכנסות הבנק והרווח למניה עקפו את התחזיות בעיקר בזכות גידול בהכנסה מריביות.

 

וולגרינס בוטס אליאנס (WBA) רשת הדאגרסטורים עקפה את התחזיות בשורת הרווח והכנסות לרבעון השלישי של השנה. ההשפעה החיובית מגיעה בעיקר מחיסוני קורונה ומכירות חזקות לבדיקות הביתיות כמו גם מוצרים נגד צינון ושפעת.

 

טאיוון סמיקונדקטורס (TSM) ענקית השבבים מטאיוון דיווחה על זינוק גבוה מהציפיות בהכנסותיה ברבעון השלישי בעיקר בזכות הביקוש הגלובלי המתמשך לשבבים אשר דחף את המחירים מעלה. המניה עולה 3.8% במסחר המוקדם.

 

קטרפילר (CAT) עולה 1.5% במסחר המוקדם לאחר שקבלה תחילת סיקור מ COWEN עם תשואת יתר.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה