רונן שור, מנכל דולומיט ואקסל קרדיט: יח"צ

הזמנה נוספת לאקסל לנתבי פייבר בהיקף של כ-4 מיליון ש”ח

מדובר בהזמנה נוספת מלקוח קיים שתסופק עד תחילת החציון הראשון של 2022; מאז פרסום דוחות החציון הראשון 2021, זכתה החברה בחוזים בהיקף של עשרות מיליוני שקלים

מערכת ספונסר 14/10/2021 10:24

א+א- 1

בהמשך לזכייתה של אקסל סולושנס במכרז לאספקת ציוד רשת ביתי הכולל בעיקר נתבי פייבר מתוצרת SagemCom עבור לקוח חדש בתחום הנתבים של סולושנס, החברה מתכבדת לעדכן כי ב- 13 באוקטובר 2021, קיבלה הזמנה נוספת מהלקוח למוצרים בהיקף כספי שעומד על כ- 1.1 מיליון דולר (כ-4 מיליון שקל) לאספקה עד תחילת החציון הראשון של שנת 2022.

 

יצוין כי היקפן הכספי המצטבר של ההזמנות מהלקוח עד למועד זה, הקשורות להזמנת המוצרים שסופקו, עומד על סך כולל של כ- 2.6 מיליון דולר (כולל ההזמנה הנוכחית) אשר החברה צופה לספק עד סוף החציון הראשון של שנת 2022.

 

בתחילת החודש דיווחה החברה כי קיבלה הזמנה נוספת מלקוח אחר לנתבי פייבר בהיקף כספי שעומד על כ- 2.74 מיליון דולר (כ-9 מיליון שקל), לאספקה עד סוף החציון הראשון של שנת 2022. יצוין כי היקפן הכספי המצטבר של הזמנות מהלקוח האמור עד למועד זה, בקשר עם הזמנת הנתבים, עומד על סך כולל של כ-24 מיליון ש"ח (לרבות ההזמנה הנוכחית).

 

בדיווחה של אקסל לבורסה מוסרת החברה כי היא מאמינה שבעקבות הזמנות אלה, היא תזכה בהזמנות נוספות מהלקוחות הקיימים בהיקף כספי מהותי לשנים הקרובות.

 

רונן שור, מנכ"ל אקסל סולושנס אומר: "על רקע כוונות משרד התקשורת להרחיב את פריסת הסיבים האופטיים ברחבי הארץ, מדיניות ברורה של המפעילים ודרישה מצד הלקוחות להחליף נתבים ישנים לנתבי פייבר, החברה חווה עניין וביקוש גובר לנתבי פייבר מתוצרת Sagemcom מצד מפעילי התקשורת בארץ וכי הדבר מהווה מנוע צמיחה משמעותי לפעילות החברה בחציון השני של החברה ואילך".

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    למה המניה אדישה לכל החוזים?

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    פערפל 14/10/2021 10:52