מגמה מעורבת בפתיחה הרשמית של עונת הדוחות בארה”ב

תשואות האג"ח ל 10 שנים יורדות מתחת ל 1.6%; מדד המחירים בספטמבר עמד על 0.3% בדומה לציפיות

חדשות ספונסר 13/10/2021 17:00

א+א-

יום המסחר בבורסות ארה"ב נפתח במגמה מעורבת. המדדים המובילים יסחרו על רקע פתיחת עונת הדוחות כשלפני המסחר פרסמו ג’י פי מורגן וחברת ניהול הנכסים בלק רוק.

 

המדדים המובילים ינסו להתאושש מ-3 ימי מסחר רצופים של ירידות שערים שאומנם לא היו דרמטיות אבל בהחלט ניתן לראות שהשוק מתקשה להתאושש מהירידות של חודש ספטמבר. מניות התעופה ירכזו עניין לאחר שגבולותיה של ארה"ב יפתחו באופן מסודר לאזרחים שחוסנו באופן מלא בחיסונים המאושרים ע"י ה FDA.

 

בורסות אירופה עולות היום, הדקס עולה 0.8%, הדקאק עולה 0.3%, הפוטסי הבריטי נסחר בירידה קלה של 0.1%. חבית נפט מסוג לייט קרוד נחלשת לרמה של 80 דולר. מחיר אונקיית זהב עולה לרמה של 1,772 דולר.

 

מניות בכותרות:

בלק רוק (BLK) עולה 1.5% במסחר המוקדם לאחר שפרסמה דוחות שעקפו הן בשורת הרווח והן בשורת ההכנסות וזאת למרות יישום של מספר פטורים של אגרות במהלך הרבעון. הנכס המנוהל גדל אולם פחות מהציפיות.

 

ג’י פי מורגן צייס (JPM) הבנק הגדול בארה"ב פרסם דוחות עם רווח של 3.74 דולר למניה מול צפי של 3 דולר והכנסות שעקפו את התחזיות. מנכ"ל הבנק גיימי דיימון אמר כי הרבעון היה חזק למרות השפעה כלכלית שלילית של וריאנט הדלתא והפרעות בשרשראות האספקה הגלובליות. המניה עולה 0.8% במסחר המוקדם.

 

הסברו (HAS) החברה הודיעה אמש לאחר המסחר שמנכ"ל החברה בראיין גולדנר נפטר ממחלה בגיל 58. המנכ"ל יצא לחופשת מחלה ימים ספורים קודם לכן וטרם מונה לו מחליף.

 

קוולקום (QCOM) הרצת המניות בבורסה נמשכת, החברה מודיעה על רכישה חוזרת של מניות בגובה של 10 מיליארד דולר כשנותרו עוד 900 מיליון דולר מהתוכנית הקודמת. ככה משמרים מחירים בשוק, המניה עולה מעל 1.5% במסחר המוקדם.

 

דלתא איירליינס (DAL) החברה עקפה את תחזית הרווח עם רווח של 30 סנט למניה ברבעון האחרון שהוא הראשון שלה מאז פרוץ המגיפה. הכנסות החברה עקפו את התחזיות אך היא צופה הפסד צנוע ברבעון הנוכחי בשל מחירי הדלק הגבוהים.

 

אפל (AAPL) אמרה שהיא מקצצת בייצור של אייפון 13 בכ 10 מיליון יחידות בשל מחסור בשבבים. הקיצוץ עומד על 11% מתכנוני הייצור המוקדמים של החברה. המניה יורדת 0.5% במסחר המוקדם.

 

סרפטה טרפיוטיקס (SRPT) יורדת 6% במסחר המוקדם לאחר תחזית חלשה ובנוסף הנפקה של מניות בגובה של 500 מיליון דולר.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה