יואב וינברג, מנכל אמת מיחשוב קרדיט: יח"צ

מיזוגים ורכישות

א.מ.ת מחשוב רוכשת 86.66% ממניות קבוצת יוניטסק

תמורת 86.66% מהמניות, תשלם א.מ.ת כ-77 מיליון ש"ח וכן תמורה מותנית על בסיס יעדים בגובה של כ-18.3 מיליון ש"ח בשלוש השנים הקרובות

חדשות ספונסר 13/10/2021 13:40

א+א- 1

א.מ.ת מחשוב מדווחת היום כי התקשרה בהסכם לרכישת 86.66% מהון המניות המונפק והנפרע של קבוצת יוניטסק, חברה העוסקת ביישום והטמעה של חברות תוכנה בינלאומיות כגון ORACLE, SAP, OKTA, SALESFORCE. הקבוצה עוסקת במתן פתרונות תוכנה מגוונים ללקוחות עסקיים.

 

התמורה שתשולם במעמד העסקה תעמוד על כ-77 מיליון ש"ח. בנוסף, הוסכם על תשלום תמורה מותנית ביצועים לאורך תקופה של עד 3 שנים בסך כולל של עד 18.33 מיליון ש"ח, בכפוף להתקיימותם של תנאים מסוימים הקבועים בהסכם. במסגרת העסקה המוכרים התחייבו להמשיך בתפקידם ולפעול במשותף עם א.מ.ת מחשוב להמשך צמיחתה של קבוצת יוניטסק.

 

בכוונת החברה לממן את רכישת המניות באמצעות מימון בנקאי, כהלוואה לזמן ארוך. להערכת החברה, פעילות החברה הנרכשת לא תצריך השקעות מהותיות מצדה של החברה. השלמת העסקה כפופה להתקיימותם של תנאים מתלים מקובלים וכן קבלת אישור הממונה על התחרות.

 

מחזור המכירות של קבוצת יוניטסק לשנת 2020 הסתכם בכ-158 מיליון ש"ח, הרווח התפעולי הסתכם בכ-19.5 מיליון ש"ח והרווח הנקי הסתכם בכ-8.3 מיליון ש"ח.

 

יואב ויינברג, מנכ"ל אמת מחשוב: "אנו שמחים להודיע על עסקה משמעותית זו המהווה קפיצת מדרגה ביישום אסטרטגיית החברה להרחבת פעילותה בתחום התוכנה. קבוצת יוניטסק מתמחה באינטגרציה, פיתוח והטמעת פתרונות מידע ומחשוב חדשניים ללקוחות עסקיים בארץ וברחבי העולם. בסיס הלקוחות הרחב והאיתן שלה והניסיון הרב שנצבר בה יאפשרו לקבוצת א.מ.ת מחשוב להרחיב את הפתרונות המוצעים ללקוחותיה ולהגדיל משמעותית את פעילויות התוכנה, תחום שבו אנו צופים פוטנציאל צמיחה גבוה בשנים הקרובות.

 

בכוונתנו לפעול להמשך צמיחתה של יוניטסק ובמקביל לשמור על עצמאותה תוך הרחבת הפתרונות שהיא מציעה ללקוחותיה ומיצוי הסינרגיה עם פעילות תשתיות המחשוב, אבטחת המידע, תקשורת נתונים וענן. הפעילות המשותפת עם פימי מאפשרת לנו להאיץ את אסטרטגיית הצמיחה של החברה ואנו ממשיכים לבחון רכישות נוספות בתחום התוכנה בארץ ובעולם."

 

אלכס פרוטאס, מנכ"ל קבוצת יוניטסק, מסר: אנו נרגשים מהחיבור עם קבוצת א.מ.ת מחשוב ומצפים לפעול במשותף להמשך צמיחתה של קבוצת יוניטסק. הסינרגיה בין החברות מחזקת משמעותית את היכולת של קבוצת יוניטסק ליישם את מטרותיה האסטרטגיות תוך הרחבת מגוון המוצרים אותם היא מציעה ללקוחותיה.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    קרן פימי מחזירה 62% באמת מחשוב

    קרן פימי - בית חרושת לייצור מזומנים.
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    בלוקה 13/10/2021 13:54