קרדיט: יח"צ

סיטי טרנספורמר מודיעה על עסקה ראשונה עם איחוד הצלה

במסגרת העסקה בשווי של 22 מיליון ₪, סיטי טרנספורמר תספק לאיחוד הצלה דגם שיותאם לשמש כרכב הצלה חשמלי זעיר, בערי ישראל

מערכת ספונסר 11/10/2021 17:14

א+א-

ד"ר אסף פורמוזה, מנכ"ל חברת סיטי טרנספורמר, הודיע היום על חתימת עסקה ראשונה עם איחוד הצלה, להקמת צי שיתופי של רכבי הצלת-חיים.
איחוד הצלה חתמה על עסקה בשווי של 22 מיליון ₪, במסגרתה סיטי-טרנספורמר תספק לה דגם שיותאם לשמש כרכב הצלה חשמלי זעיר, בערי ישראל.

הדגם החדש של הרכב החשמלי העירוני המתקפל של סיטי-טרנספורמר, CT-1, הושק לראשונה בתערוכת הרכב העולמית IAA במינכן בתחילת השבוע, והוכתר על ידי המגזין פורבס כאחד מ 10 ההכרזות החשובות ביותר בתערוכה.

במסגרת ההסכם יסופקו 50 רכבים בשלב הראשון, שיבטיחו שיפור משמעותי בבטיחות המתנדבים, ברמת השירות ומהירות ההגעה, ובמהלך חמש שנים יירכשו כ - 1,000 מכוניות.

דר’ אסף פורמוזה, מנכ"ל החברה וממייסדיה: "אנחנו שמחים על חתימת העסקה הראשונה עם איחוד הצלה ואין לנו ספק כי זוהי רק תחילת הדרך. חברות נוספות שחייבות להגיע במהירות ממקום למקום, יוכלו לעשות זאת עם ה CT-1 הדבר יכול להבטיח הצלת חיים".

דובי מייזל, סמנכ"ל מבצעים באיחוד הצלה: "צי הרכבים השיתופיים להצלת חיים מתוצרת סיטי טרנספורמר מציג תפיסת הפעלה חדשנית ופורצת דרך לשירותי הצלת חיים בערים הגדולות. רכבי איחוד הצלה מתוצרת סיטי טרנספורמר, מזוודים ומאובזרים במיטב ציוד ההצלה הרפואי הנדרש, ימוקמו נעולים במקומות אסטרטגיים במרחבי העיר, בעיקר במתחמי עסקים, בניינים עתירי משרדים או מגורים. באיחוד הצלה ישנם יותר מ - 6,000 מתנדבים המוזנקים ליותר מ - 2,000 אירועים מדי יום, באמצעות מוקד מבצעי שמפעיל מערכות מקצועיות. המערכת המבצעית המתקדמת של איחוד הצלה תכווין בזמן אמת את החובשים והפרמדיקים המוזנקים לקריאה אל רכב ההצלה השיתופי הקרוב והזמין ביותר. איש הרפואה יזוהה ויפתח את הרכב בעזרת אפליקציית המתנדבים המבצעית של איחוד הצלה, כשתוכנת הניווט אל היעד, כמו גם מידע חיוני יוצגו מיידית בממשק הנהג של הרכב".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה