עליות של מעל 1% בפתיחת המסחר בארה”ב

נאסד"ק מזנק 1.5%, דאו מוסיף 1.4%; בורסות אירופה עולות מעל 1.3%; התשואה על אגרת החוב ל-10 שנים ממשיכה לשהות מעל 1.5%

חדשות ספונסר 07/10/2021 17:00

א+א-

לאחר עליות השערים אמש במהלך המסחר, בורסות ארה"ב פתחו את יום המסחר בעליות שערים כשהן ממשיכות להתאושש מהמימוש האחרון. מספר חברות מתחילות לפרסם תוצאות לרבעון השלישי של השנה ולא מעט מהן מציינות את עליית המחירים (אינפלציה) כמכשול מסוים להמשך השנה. תשואת אגרות האוצר ל-10 שנים ממשיכות לשהות ברמות גבוהות של מעל 1.5%.

 

עונת הדוחות תתחיל להאיץ בשבועות הקרובים ועד למחצית החודש הבא (נובמבר) אנו צפויים לקבל תמונת מצב לגבי מרבית החברות הגדולות במדד האס אנד פי 500. מחר, יום שישי יפורסם כשעה לפני תחילת המסחר דו"ח התעסוקה של חודש ספטמבר.

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה חיובית, הדקס וקאק עולים 1.5% הפוטסי הבריטי מתחזק ב 1%. חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת 1.2% לרמה של 76.2 דולר. מחיר אונקיית זהב נסחר ביציבות סביב 1761 דולר.

 

מניות בכותרות:

טילריי (TLRY) מצליחה לפספס את תחזית ההכנסות לרבעון השלישי של השנה ובנוסף עומדת בהפסד של 8 סנט למניה. הכנסות החברה עלו 43% ביחס לרבעון המקביל בשנה שעברה בעיקר בזכות פתיחת חנויות הקנאביס בקנדה במהלך אמצע יוני. המניה עולה 2% במסחר המוקדם.

 

ליוויס (LEVI) עולה קרוב ל-4% במסחר המוקדם לאחר שפרסמה דוחות עם רווח של 48 סנט למניה מול צפי של 37 סנט והכנסות שיצאו גם כן מעל לתחזיות. החברה ציינה שפתיחת החנויות ברבעון האחרון תרמה לתוצאות המשופרות.

 

הלן אוף טרוי (HELE) חברת כלי הבית ומוצרי הבריאות דיווחה על רווח של 2.65 דולר למניה מול צפי של 2.17 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והחברה ציינה שהצליחה להתגבר על האינפלציה הנרחבת שהשפיעה על כל עלות התשומות שלה.

 

טוויטר (TWTR) הודיעה על מכירת יחידת המודעות הניידת שלה MoPub ליצרנית פיתוח האפליקציות AppLovin בתמורה ל 1.05 מיליארד דולר במזומן. טוויטר תרשום רווח של 700 מיליון דולר מאז שרכשה את החברה ב 2013.

 

מרידית’ (MDP) תרכש ע"י דוטדאש – זרוע המדיה של IAC בתמורה ל-2.7 מיליארד דולר במזומן שהם 42.18 דולר למניה. החברה המאוחדת תקרא מרדית’ דואדאש והיא תחזיק במגזין People ובשאר המותגים. המניה עולה 6% במסחר המוקדם.

 

קונגרה ברנדס (CAG) פרסמה דוחות עם רווח של 50 סנט למניה (1 סנט מעל לצפי) והכנסות שעקפו את התחזיות. החברה אמרה שתעמוד בתחזית השנתית למרות לחצי האינפלציה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה