דודו זבידה, מנכ"ל חברת מבנה נדל"ן קרדיט: יח"צ

מבנה נדל”ן רוכשת את הנכסים של בנק מזרחי בתל אביב בכ-530 מיליון ש”ח

החברה תרכוש את בניין ההנהלה של בנק איגוד, בניין משרדים וסניף ראשי של הבנק ברחוב אחד העם; דודו זבידה: "נוכחותנו בנכסים אלה תחזק מאוד את הפורטפוליו של החברה בעיר"

פולי טל 14/09/2021 13:29

א+א- 1

חברת מבנה נדל"ן מדווחת היום על הסכמות עם בנק מזרחי טפחות לרכישת כל זכויות הבנק ב-23 נכסי מקרקעין המיועדים למשרדים, מסחר ומגורים ביניהם בניין ההנהלה של בנק איגוד ברחוב אחוזת בית בתל אביב, בניין משרדים ברחוב לינקולן וסניף של בנק איגוד ברחוב אחד העם.

 

תמורת רכישת הזכויות תשלם מבנה 530 מיליון ש"ח. התמורה תשולם בשני מועדים, כאשר 10% מהתשלום יימסר במועד חתימת הסכמי המכר ו-90%  הנותרים במועד מסירת ההחזקה בנכסים אלו שנקבע לחודש ינואר 2022.

 

את התשלום הראשון הודיעה מבנה נדל"ן שתממן מהונה העצמי. הנכסים שהחברה רוכשת יושכרו לבנק מזרחי ולחברות האחרות המחזיקות בזכויות בנכסים אלה, לתקופות משתנות של עד 23 שנים, ויחד עם חתימת הסכמי המכר הפרטניים ייחתמו גם הסכמי שכירות בין הצדדים.

 

דמי השכירות השנתיים שינבעו למבנה מהשכרות הנכסים צפויים להסתכם בכ-25 מיליון ש"ח. כל הצדדים הקשורים לעסקה מקדמים את חתימת הסכמי המכר יחד עם חתימת הסכמי השכירות בכל אחד מהנכסים.

 

דודו זבידה מנכ"ל מבנה נדל"ן: "רכישת נכסי בנק מזרחי מהווה מהלך אסטרטגי עבור קבוצת מבנה לאור מיקומי הפריים בלב ליבה של ת"א. נוכחותנו בנכסים אלה תחזק מאוד את הפורטפוליו של החברה בעיר ותמקם אותנו, לראשונה, גם במרכזה. אנו רואים בבנק המזרחי שותף אמיתי לדרך ומערכת היחסים הטובה שנוצרה תמשיך גם בעתיד".

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    עסקה גרועה ותמוהה של מבנה !

    תשואה פחות מ 5% ,מדובר על מבני משרדים ישנים במרכז תל אביב , שהתחזוקה שלהם יקרה ואין סיכוי לפינוי בינוי ב 25 שנים הקרובות עסקה גרועה של מבנה !

    מנחם 14/09/2021 21:54