קרדיט: יח"צ

ביג לא מוותרת על עסקת ישפרו מודיעין, הגישה תביעה לבית המשפט המחוזי

החברה מבקשת לחייב את כידן דהרי וירון אדיב לקיים את עסקת מכירת ישפרו מודיעין; "הנתבעים הפרו באופן יסודי ובוטה את התחייבויותיהם לחתום על מסמכי המכר של הנכסים".

פולי טל 14/09/2021 11:09

א+א-

חברת ביג הגישה אמש תביעה לבית המשפט המחוזי בלוד נגד חברת די אנד איי 2, חברת ישפרו והבעלים שלה כידן דהרי וירון אדיב. במסגרת התביעה דורשת החברה מבית המשפט לאכוף את הסכם המכר שנחתם בין הצדדים למכירת נכסים במודיעין - ישפרו סנטר מודיעין במרכז עינב וכן מספר נכסים סמוכים שבבעלות הנתבעים.

 

הסכם ההלוואה נחתם ב- 29.12.2020, ולטענת ביג הנתבעים הפרו באופן יסודי ובוטה את התחייבויותיהם לחתום על מסמכי המכר של הנכסים. כזכור, בסוף אוגוסט הודיעו דהרי וכידן לביג שעסקת מכירת הנכס במודיעין לא קיבלה את אישור רשות התחרות ולכן הם מבטלים את הסכם ההלוואה. כבר בעת הביטול הודיעה ביג שהיא לא מתכוונת לוותר על הנכס במודיעין ותפנה לבית המשפט, כפי שאכן עשתה כעת.

 

בד בבד עם הגשת התביעה, במטרה להגן על זכויות החברה בנכסי מודיעין, הגישה החברה בקשה לקבלת סעדים זמניים ביניהם: צו מניעה זמני האוסר על ביצוע כל דיספוזיציה בנכסים במודיעין, צו המורה כי כל הכספים שהופקו מן הפעילות השוטפת (FFO) בנכסי מודיעין החל מה-1 בינואר 2021, ועד למועד תשלום התמורה - יופקדו בחשבון נאמנות.

 

ביג מבקשת בנוסף שימונה נציג רו"ח מטעמה שיהיה מוסמך לקבל כל נתון וכל החלטה בקשר לנכסי מודיעין, באופן שיבטיח את הניהול התקין של נכסים אלה. אתמול החליט בית המשפט המחוזי בלוד כי בטרם יכריע בבקשה לסעדים זמניים, הנתבעים רשאים להגיב לבקשה עד ל-19.9.2021 בשעה 12:00.

 

  1. מניות בכתבה
  2. ביג

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה