אבי ברנמילר, יור ומנכל ברנמילר אנרגי קרדיט: יחצ

אנרגיה ירוקה

ברנמילר קיבלה הזמנה מפיליפ מוריס לפרויקט אגירה תרמית

פיליפ מוריס תשלם 76 אלף דולר עבור כל השירותים הקשורים להזמנה זו; ברנמילר מעריכה שתתחיל לספק את השירותים בימים הקרובים ושהפרויקט יסתיים ברבעון האחרון של שנת 2021

חדשות ספונסר 29/07/2021 13:32

א+א-

חברת ברנמילר מדווחת היום על קבלת הזמנה לביצוע תכנון הנדי בסיסי והתחלת טיפול בהיתר בניה מחברת פיליפ מוריס אינטרנשיונל, לשני פרויקטים שמטרתם להחליף את ייצור הקיטור המבוסס גז טבעי במערכת אגירה מבוססת ביומסה, כחלק מהחלטת החברה להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלה.

 

פיליפ מוריס תשלם לחברה סכום של 76 אלף דולר עבור כל שירותיה הקשורים להזמנה זו. ברנמילר מעריכה שתתחיל לספק את השירותים בימים הקרובים ושהפרויקט יסתיים ברבעון האחרון של שנת 2021.

 

לאחר אישור התכנון ההנדסי על ידי PMI ,הצדדים ינהלו משא ומתן לחתימה על חוזים להזמנת שני פרויקטים - באירופה ובאסיה, בהיקף של MWh 40 ,בהם החברה תספק את מערכת האגירה המבוססת ביומסה. בברנמילר מעריכים כי ביצוע מוצלח של השירותים במסגרת ההזמנה עשוי להוביל להתקשרויות נוספות עם PMI.

 

בחודש שעבר דיווחה החברה על פיילוט שתערוך עם רשות החשמל בניו יורק, לבחינת השימוש בטכנולוגיית bGen של החברה לאגירת אנרגיה תרמית המבוססת על סלעים מרוסקים לצורך אספקת אגירת אנרגיה אפקטיבית לתחנת כוח המופעלת בגז.

 

חודש קודם לכן הודיעה ברנמילר כי היא בוחנת אפשרות להנפקה בנאסד"ק, כאשר החברה מעריכה שיעדי הממשל החדשים בארה"ב שהצהירו על הפחתת 50% מפליטות המזהמים עד 2030, לצד מדיניות סביבתית מחמירה וגידול בפופולריות של השקעות אחראיות (ESG), עשויים להוות פוטנציאל צמיחה משמעותי לחברות מסוגה, שהטכנולוגיה שלהן מאפשרת שימוש בחשמל ממקורות מתחדשים ובחום, במקום דלקים וגז טבעי.

 

למרות כל ההודעות החיוביות, מניית ברנמילר צנחה מתחילת השנה בשיעור של 50% וכעת היא נסחרת לפי שווי של 255 מיליון ש"ח. הבוקר בעקבות ההודעה על ההזמנה מפיליפ מוריס, המניה מזנקת 12.5%.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה