ארה”ב: פתיחת מסחר מעורבת על רקע מבול של דוחות לרבעון השני

ענקיות הטכנולוגיה אפל, מיקרוסופט ואלפביית דיווחו אמש לאחר המסחר; בורסות אירופה עולות; מקדונלדס ובואינג היכו את התחזיות ותומכות במדד הדאו ג’ונס

חדשות ספונסר 28/07/2021 17:00

א+א- 1

בורסות ארה"ב פתחו את המסחר במגמה מעורבת לאחר מבול של דוחות אמש לאחר המסחר והיום לפניו. הרצף של המדווחות ימשיך גם היום כשאנו עוברים את שבוע השיא מבחינת הפירמות שכבר פרסמו את התוצאות.

ב 21:00 (שעון מקומי) יפורסם פרוטוקול הפד, הריבית צפויה להשאר ללא שינוי, העניין ילך כמו תמיד לעדכון בנוגע לתוכנית רכישות האג"ח שהפד מבצע בשווקים והעלה אותה לקצבים מהותיים בעקבות מגפת הקורונה.

 

לאחר המסחר הקצב של המדווחות ימשיך להיות חזק עם דוחות פייסבוק FB, פייפל PYPL, קוולקום QCPM, סרוויס נאו NOW, לאם ריסרץ’ LRCX, פורד F, אליין טכנולוגיות ALGN ועוד.

 

באירופה ירידות קלות, הדקס נחלש 0.5%, הקאק יורד 0.3% הפוטסי הבריטי יורד חצי אחוז. החששות מהממשל הסיני וצעדיו מול ענקיות הטכנולוגיה ממשיך הלכות בבורסות, הונג קונג ירדה 4.2% ובורסת שנחאי נחלשה ב 2.5%.

 

חבית נפט מסוג לייט נסחרת ללא שינוי סביב 72 דולר, מחיר הזהב נסחר ברמה של 1804 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות:

מקדונלדס (MCD) החברה דיווחה על רווח של 2.37 דולר למניה מול צפי של 2.11 דולר עם הכנסות שעקפו את תחזיות השוק. ההכנסות לחנויות זהות בארה"ב זינקו ב-25% ביחס לשנה שעברה ובעולם ב-40%, שניהם גבוהים מהתחזיות של האנליסטים, המניה אינה מתרגשת ונסחרת ללא שינוי במסחר המוקדם.

 

בואינג (BAC) עולה קרוב ל-4% לאחר שהחברה דיווחה על רווח מפתיע של 40 סנט למניה מול צפי להפסד כפול. הכנסות החברה עקפו את התחזיות. השוק אוהב את התוצאות והמניה עולה קרוב ל-4% במסחר המוקדם.

 

שופיפיי (SHOP) עולה 2% במסחר המוקדם לאחר שדיווחה על רווח של 2.24 דולר למניה מול צפי תמוה של 97 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות כשהאי ממשיכה להנות מהבום הגדול ברכישות און ליין שנמשך.

 

טבע (TEVA) פרסמה דוחות פושרים למידי עם עמידה בתחזית ורווח של 59 סנט למניה בדומה לציפיות. ההכנסות לעומת זאת יצאו מתחת לתחזית והיא מורידה את תחזית ההכנסות להמשך השנה. המניה יורדת 2% במסחר המוקדם.

 

אפל (AAPL) דיווחה אתמול על רווח של 1.3 דולר למניה מול צפי של 1.01 דולר עם הכנסות שעקפו בצורה מהותית את התחזיות. השוק לא מתרגש והמניה יורדת 1% במסחר המוקדם.

 

מיקרוסופט (MSFT) עולה 1% במסחר המוקדם לאחר שדיווחה על רווח של 2.17 דולר למניה עם הכנסות שעקפו את התחזיות. החברה מעלה את תחזית ההכנסות להמשך השנה מעל לציפיות השוק.

 

אלפביית (GOOGL) חברת האם של גוגל דיווחה אמש על רבעון חזק המראה רווח של 27.26 דולר למניה והכנסות אשר עקפו את התחזיות בעיקר בשל עליה חדה בפרסום ברשת. מניות החברה עולות 3.5% במסחר המוקדם.

 

טלדוק (TDOC) יורדת 10% במסחר המוקדם לאחר שפרסמה דוחות פושרים עם הפסד גדול מהציפיות והכנסות שעקפו אותן. החברה נותנת תחזית חלשה להמשך ועל זה הפעילים לא עוברים בשתיקה.

 

פייזר (PFE) דיווחה על רווח של 97 סנט למניה מול צפי של 87 סנט עם הכנסות שעקפו את התחזיות. החברה מעלה את התחזיות לשנה כולה והיא מדווחת על המשך ביקוש לחסיון קורונה מתוצרתה (תודות רבות לממשלת ישראל ולא רק).

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    סיכום יפה|4|

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    סימון1 28/07/2021 15:45