פתיחה מעורבת בארה”ב, דאו ג’ונס יורד 0.2%

נאסד"ק עולה 0.25%; בורסות אירופה נסחרות במגמה מעורבת ; נטגיר צוללת 13% לאחר דוחות רעים; נתון מאכזב של מספר תביעות דמי אבטלה, עלה מעבר לתחזיות

חדשות ספונסר 22/07/2021 17:00

א+א- 2

בורסות ארה"ב פתחו את המסחר במגמה מעורבת לאחר יומיים של עליות שערים נאות ועל רקע המשך עונות הדוחות שצוברת תאוצה היום ותאיץ עוד יותר בשבועות הקרובים. אמש עלו המדדים 0.8%-0.9% ומחקו את הירידות החדות של תחילת השבוע והחששות מוירוס הקורונה. מספר התביעות השבועיות לדמי אבטלה יצא על 419 אלף דורשי עבודה חדשים מול צפי של 350 אלף.

 

לאחר המסחר יפורסמו שלל דוחות ביניהם של אינטל INTC, סנאפ צאט SNAP, קפיטל וואן COF, טוויטר TWTR, וריסיין VRSN ועוד.

 

באירופה עליות שערים, הדקס עולה 0.7%, הקאק הצרפתי עולה 0.5% ובורסת לונדון נסחרת ללא שינוי. חבית נפט מסוג לייט עולה קלות וחוזרת לקידומת של 70 דולר, מחיר הזהב מתממש קלות לרמה של 1,797 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות:

AT&T (T) עולה כ-1.3% במסחר המוקדם לאחר שעקפה את תחזית הרווח ב 10 סנט עם רווח של 89 סנט למניה ברבעון האחרון. החברה גייסה לקוחות לשירות האינטרנט מעל לציפיות השוק ולשירותי הסטרימינג של HBO שגם כן הפתיעו לטובה.

 

נטגיר (NTGR) צוללת 15% לאחר שחברת ציוד המחשוב דיווחה על מכירות חלשות ברבעון האחרון ותחזית חלשה להמשך השנה. החברה אומרת כי הפגיעה בשרשראות האספקה בעקבות וירוס הקורונה וסגירת מפעל השפיעו עליה לרעה.

 

דאו אינק (DOW) עולה 1.5% במסחר המוקדם לאחר שדיווחה על רווח של 2.72 דולר למניה, 27 סנט מעל ציפיות השוק. הכנסות החברה עקפו את התחזיות בעיקר בשל עליה במחירים. החברה מציגה תחזית אופטימית להמשך השנה בהתאם לשיפור הכלכלי בעולם.

 

DR הורטון (DHI) חברת הבניה יורדת 4.4% במסחר המוקדם לאחר שפרסמה דוחות טובים עם הכנסות ורווח שעקפו את תחזיות השוק. החברה מעלה את תחזית הכנסות להמשך השנה ולמרות כל הטוב המשקיעים כנראה ציפו ליותר בטח באחת התקופות החזקות ביותר של שוק הנדל"ן ועלויות מימון נמוכות.

 

חברת התעופה סוות’ ווסט איירליינס (LUV) דיווחה על הפסד של 35 סנט למניה מול צפי להפסד צר יותר של 23 סנט. החברה צופה שהיא תחזור לרווחיות לקראת סיום השנה.

 

טקסס אינסטרומנטס (TXN) פרסמה אתמול לאחר המסחר את תוצאותיה לרבעון עם רווח של 2.05 דולר למניה מול צפי של 1.83 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות אך תחזית חלשה משהו להמשך השנה מערערת את המשקיעים עם ירידה של קרוב ל 5% במסחר המוקדם.

 

לאס וגס סנדרס (LVS) יורדת 3% במסחר המוקדם לאחר שהפסידה 26 סנט למניה מול צפי להפסד נמוך יותר של 16 סנט. הכנסות החברה יצאו מתחת לתחזיות. האופטימיות של החברה להתאוששות הכלכלה בהמשך השנה לא מגיעה בשלב זה לתנועת המניה.

 

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  בשעה 17:00, נתוני מכירה של בתים

  בהצלחה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  נמר 22/07/2021 16:14

 2. 2
  יש אינטל INTC אחרי המסחר ,אומנם

  כבר לא נחשבת אבל יש גאפ ב 62 מהדוח הקודם.האופציות פוטים וקולים בפרמיות ענקיות אפילו לפקיעה מחר.אף אחד לא לוקח סיכון.רציתי לקנות פוטים כי אני מחזיק אבל בפרמיה כזאת לא מסוגל.בדוחות הקודמים צנחה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  benyy 22/07/2021 15:58