ארה”ב: המדדים מתאוששים אחרי הנפילות אמש

דאו ג’ונס עולה 1%, נאסד"ק מוסיף 0.3%; בורסות אירופה עברו לירידות שערים; הביטקוין נחלש 3.7% ונסחר מתחת ל-30 אלף דולר למטבע; IBM מזנקת 5% לאחר דוחות טובים

חדשות ספונסר 20/07/2021 16:56

א+א- 1

וול סטריט פתחה את יום המסחר השני של השבוע בעליות שערים קלות לאחר הירידות אמש. אתמול נעלו המדדים את המסחר בירידות של עד 2% במדד הדאו ג’ונס שהיה החלש מבין המדדים. למרות הירידות השוק סיים מעל לנמוכים יומיים כשכל 11 הסקטורים של האס אנד פי 500 רשמו ירידות שערים. במסחר המוקדם החוזים העתידיים עולים 0.4% במדדים המובילים.

 

הביטקוין ממשיך במגמה השלילית וגורר איתו את כל שוק הקריפטו. הוא יורד מרמה של 30,000 דולר לביטקוין לראשונה מזה חודש. שוק הקריפטו מחק 90 מיליארד דולר מערכו ב-24 שעות האחרונות.

 

באירופה מתנהל יום המסחר בעליות שערים קלות, הדקס עולה 0.1%, הקאק הצרפתי מתקן 0.6% והבורסה בלונדון מתחזקת ב 0.3%.

 

חבית נפט מסוג לייט מנסה להתאושש לאחר ירידות של 6.5% אתמול, מחיר החבית עבר לירידה קלה היום והיא נסחרת סביב 66.1 דולר לחבית. מחיר אונקיית זהב עולה לרמה של 1820 דולר.

 

מניות בכותרות:

טרוולרס (TRV) חברת הביטוח הרוויחה 3.45 דולר למניה מול צפי של 2.39 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות החברה דיווחה על פרמיות גבוהות ושיפור בהחזרים שיצאו נמוכים מהותית מהתחזיות הקודמות. במסחר המוקדם אין התרגשות, המניה נסחרת ללא שינוי.

 

האליברטון (HAL) חברת האנרגיה מדווחת על רווח של 26 סנט למניה מול צפי של 23 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והיא מייצרת רבעון שני רצוף של רווח בזכות מחירי נפט גבוהים. המניה עולה 2.5 במסחר המוקדם.

 

IBM (IBM) עולה מעל 3% המסחר המבחר המוקדם לאחר שדיווחה אמש על רווח של 2.33 דולר למניה בדומה לציפיות השוק. הכנסות החברה עקפו את התחזיות ועלו ביחס לשנה שעברה ובכלל היו חזקות ביחס ל 3 שנים האחרונות. ההכנסות הגיעו שוב מעסקי הענן והתוכנה.

 

JB האנט טרנספורט (JBHT) דיווחה על רוול של 1.61 דולר למניה מול צפי של 1.57 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והיא צופה רבעון חזק בעיקר בזכות הובלה בקירור ולא רק.

 

קראון הולדינגס (CCK) עולה 3.5% במחזור דליל לאחר שדיווחה על רווח של 2.15 דולר למניה מול צפי של 1.78 דולר. חברת מוצרי האריזה לצריכה פרטית עקפה את תחזית ההכנסות ואת צפי ההכנסות להמשך השנה. החברה אמרה שהביקוש החזק לבירה חיזקה מאוד את תחום הפחיות.

 

זיאונס בנק (ZION) דיווח על רווח של 2.08 דולר למניה מול צפי של 1.29 דולר. הכנסות הבנק עקפו את התחזיות בעיקר בשל שערוכי הפסדים לטובה בעקבות משבר הקורונה.

 

נאסד"ק (NDAQ) עולה 1.5% במסחר המוקדם לאחר שהודיעה שהיא רוצה לבצע ספין אוף ולהוציא החוצה את הפעילות של בורסת הנאסד"ק לחברות פרטיות. החברה אמרה שהיא תעשה את המהלך בשותפות עם מספר בנקים מובילים - סיטי גרופ, מורגן סטנלי וגולדמן זאקס.

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    איזה נפילות היו שם אתמול ? נאסדק

    ירד 0.7 סנופי ירד 1.2 ....דאו 2% הם 2 אחוז משיא השיאים שלהם בנאסדק ובסנופי המדד היחיד שאפשר להגיד שחטף הרבה זה הראסל ,כל השאר אפילו מימושון לא היה שם
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    זיו מ 20/07/2021 16:07