ברק רוזן, קנדה ישראל קרדיט: אריק סולטן

ICR זכתה במכרז של רמ”י לרכישת קרקע ב-1.9 מיליארד ש”ח ברמת השרון

הקרקע היא בשטח של כ-30 דונם, ממוקמת צפונית לשכונת נווה גן ותל ברוך צפון בתל אביב; על הקרקע תקים ICR 35 בניינים עם 827 דירות

חדשות ספונסר 01/07/2021 12:12

א+א- 1

חברת הנדל"ן ICR שבבעלות משותפת של ישראל קנדה וראם מגורים, זכתה במכרז ענק של רמ"י לרכישת קרקע בשווי של 1.9 מיליארד ש"ח צפונית לשכונת נווה גן ברמת השרון ותל ברוך צפון, בשטח של כ-30 דונם המחולק לחמישה מתחמים.

 

מדובר באחד המכרזים הגדולים של רמ"י עד היום, ועל הקרקע המוצעת התמודדו כ-40 חברות נדל"ן. ICR מתכוונת לבנות על הקרקע שכונת מגורים ובה 827 דירות ושטחי מסחר. חטיבת קרקע זו מתווספת ל-380 דירות נוספות שמקימה החברה באותה שכונה, ביחד עם צמח המרמן, כך שבסך הכל תבנה ICR שכונה עם 1200 דירות, פארק גדול, מרכזי מסחר שכונתיים ומוסדות חינוך.

 

מורדי שבת, מנכל ICR ישראל קנדה ראם מגורים: "מדובר באחת השכונות הטובות והאיכותיות שתיבנה צפונית לשכונת נווה גן ותל ברוך צפון. דייריה עתידים ליהנות ממכלול השירותים הסביבתיים והקהילתיים האיכותיים שמציעה רמת השרון, והכל במרחק הליכה מהשירותים הנוספים אותם ניתן לקבל בתל אביב צפון. השכונה תאפשר את השילוב המושלם בין טבע לעיר, מיקומה וקרבתה לצירי תחבורה ראשיים וצמידותה לתל אביב, יהפכו את הפרויקט לאיכותי ולאטרקטיבי במיוחד".

 

עוד הוסיף מורדי שבת: "חברת ICR נמצאת בתנופת עשייה ובנייה עם 4 פרויקטים בביצוע, 3 פרויקטים בשיווק ועוד עשרות פרויקטים בשלבי תכנון שונים. כניסתנו לרמת השרון מהווה צעד נוסף בדרכנו אל היעד המרכזי שהצבנו לעצמנו להתמצב כחברת הנדל"ן למגורים מהמובילות בישראל עם מיקוד לבנייה באזורי גוש דן".

 

ברק רוזן, מנכ"ל ישראל קנדה ויו"ר משותף ICR: "בשורה גדולה עם זכייתה של חברת ICR ישראל קנדה ראם מגורים באחד המכרזים הגדולים שהוציאה רמ"י עד היום. מדובר בצעד נוסף של החברה הבתICR אשר מתכוונת להתחרות, להשתתף ולזכות בכל מכרז שייצא באזור המרכז ובאזורי ביקוש, כחלק מהאסטרטגיה שלה להפוך לחברה הנדל"ן למגורים מהמובילות בישראל עם מיקוד לבנייה למגורים בגוש דן."

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    ישראל קנדה

    תגיע רחוק,עם צמד התותחים רוזן וטוכמאייר...
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    Jasi 02/07/2021 09:27