עליות שערים בפתיחת המסחר בניו יורק

נאסד"ק מטפס 0.8%; אירופה נסחרת במגמה מעורבת ובתנודתיות נמוכה; הנפט מתבסס מעל 70 דולר לחבית מסוג לייט קרוד.

חדשות ספונסר 10/06/2021 17:00

א+א-

יום המסחר בארה"ב נפתח בעליות שערים במדדים המובילים על רקע מדד מחירים לצרכן שמראה על קצב עלייה שנתי של 5% מול צפי של 4.7%. הדרישות החדשות לדמי אבטלה מראות 376 אלף מול צפי נמוך יותר של 370 אלף דורשי עבודה. המדדים חוזרים למסחר לאחר עוד יום של יציבות סביב שערי הבסיס וכשמדד האס אנד פי 500 נסחר סמוך לשיא הרב שנתי שלו מהחודש שעבר.

 

באירופה יציבות: הדקס הגרמני עולה 0.1%, הקאק הצרפתי יורד 0.2%, הפוטסי הבריטי מתחזק ב-0.2%. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה כ-0.5% למחיר של 70.3 דולר. מחיר אונקיית זהב נסחרת במחיר של 1884 דולר.

 

מניות בכותרות:

RH (RH) מזנקת 8% המסחר המוקדם לאחר שדיווחה על רווח רבעוני של 4.89 דולר למניה מול צפי של 4.1 דולר. הכנסות הרשת לעיצוב וריהוט הבית עקפו את התחזיות והיא מספקת תחזית חזקה להמשך השנה.

 

סרוויס נוו (NOW) החברה שמספקת פלטפורמות של תכנון וזרימת עבודה לארגונים עולה במסחר המוקדם לאחר שהיא נכנס לרשימת הקניה של גולדמן זאקס. המניה עולה 2% במסחר המוקדם.

 

פאסטלי (FSLY) מקבל הורדת המלצה מאופנהיימר לתשואת שוק מתשואת יתר. תקלות הרשת השבוע יפגעו בחברה אולם בצורה מתונה מכיוון שהעלויות להחלפת ספקי ענן נמוכות יחסית. המניה יורדת 2.5% במסחר המוקדם.

 

רובלוקס (RBLX) החברה עומדת בפני תביעת הפרת זכויות יוצרים מצד קבוצת מפרסמי מוסיקה. החברה מואשמת כי נתנה פתח להכניס נגני מוסיקה למשחקים שלה ולכן פגעה בזכויות יוצרים ללא אישור או תשלום. המניה עולה קלות במסחר המוקדם.

 

בואינג (BA) - חברת התעופה יוניטד נמצאת בשיחות מתקדמות לרכישת מספר משמעותי של מטוסי סילון צרים וגדולים. המספרים מדברים על לפחות 100 מטוסי בואינג 737 מקס. מספר מקורות מצוטטים שהשיחות הן חלק מחידוש צי מטוסים נרחב של חברת יוניטד.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה