גילת זכתה בחוזה לאספקת ציוד תקשורת לוויינית לשימוש צבאי

תת-אלוף במיל’ אייל זלינגר, סמנכ"ל תחום הביטחון של גילת: "החוזה הוא צעד משמעותי במימוש האסטרטגיה של גילת בשוק הצבאי העולמי"

חדשות ספונסר 10/06/2021 15:08

א+א- 1

חברת גילת רשתות לוויין (נאסד"ק ובורסת ת"א: GILT), העוסקת בטכנולוגיה לרשתות תקשורת לווייניות, פתרונות ושירותים, הודיעה על זכייתה בחוזה לאספקת ציוד תקשורת לוויינית לשימוש צבאי. גילת נבחרה כספק יחיד למתן מענה לדרישות קישוריות בסטנדרט צבאי בהווה ובעתיד.

 

המעבר לעידן הדיגיטלי והלוחמה ברשת, העלו את חשיבות הצורך בפתרונות תקשורת מבוססי לוויין בשדה הקרב המודרני. הפתרון המתקדם של גילת מציג ביצועים ויעילות מעולים ביחס לשוק, אשר נותנים מענה מיטבי לדרישות המבצעיות הגבוהות בשדה הקרב המודרני.

 

"גילת תספק תשתית תקשורת לוויינית לצרכים מבצעיים שהינם צורך הכרחי בשדה הקרב המודרני, בכל זמן ומקום בו נדרשת תקשורת פס רחב" אמר תת-אלוף במיל’ אייל זלינגר, סמנכ"ל תחום הביטחון של גילת.

 

"אנו גאים בכך שפלטפורמת ה-SkyEdge II-c והפיתוחים העתידיים של גילת עונים על הצורך המבצעי והדרישות המחמירות ביותר ובכך מאפשרות לתמוך בדרישות הגבוהות ובצרכים הייחודים בעידן הלוחמה הדיגיטלית. נוסף על כך, חוזה זה הינו צעד משמעותי במימוש האסטרטגיה של גילת בשוק הצבאי העולמי."

 

הזכייה בחוזה מצטרפת לזכיות האחרונות של גילת שדיווחה בשבוע שעבר על חוזה בהיקף של 13 מיליון דולר לאספקת שירותי אינטרנט במספר מחוזות מרוחקים בפרו. בסוף מאי דיווחה החברה על הרחבת פרויקט IOT באמריקה הלטינית המוערך במליוני דולרים.

 

ההכנסות של גילת ברבעון הראשון הסתכמו ב-44.7 מיליון דולר בהשוואה ל-47.7 מיליון דולר ברבעון הראשון של שנת 2020 וגידול מהכנסות הרבעון הקודם שהסתכמו לסך של 42.6 מיליון דולר. ההפסד הנקי הסתכם ב-5.1 מיליון דולר, או הפסד של 9 סנט למנייה בדילול מלא, בהשוואה להפסד נקי שהסתכם ב-11.8 מיליון דולר, או הפסד של 21 סנט למנייה בדילול מלא ברבעון הראשון של שנת 2020, ורווח נקי שהסתכם ב-62.4 מיליון דולר, או רווח של 1.12 דולר למנייה בדילול מלא ברבעון הקודם.

 

 

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    גילת

    אכן זכתה בחוזה. היכן זה משתקף בשער ? הייתה צריכה לטוס לפחות 2-3% נקווה שהפתיחה בארה"ב , תשקף זאת. |10|
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    רפי123 10/06/2021 15:12