מגמה מעורבת בניו יורק, נאסד”ק עולה 0.3%

דאו ג’ונס יורד 0.3%; אירופה עולה קלות; הנפט מתממש ויורד מרמות שיא, הזהב חוזר ל-1,900 דולרים

חדשות ספונסר 08/06/2021 17:00

א+א-

יום המסחר השני בשבוע זה נפתח במגמה מעורבת במדדים המובילים כשהאס אנד פי 500 נושק לשיאו מהחודש שעבר. אמש ננעל המסחר במגמה מעורבת, הדאו ג’ונס ירד 0.35% בעוד מדד הנאסד"ק עלה כ 0.5%. בשעה זו עולה מדד הנאסד"ק ב-0.3% בעוד דאו ג’ונס יורד 0.3%.

 

ממשל ביידן ממשיך לעמול כשהיום אמורים להיות מוכרזים מספר צעדים לחיזוק רשתות האספקה הקריטיות בארה"ב, תוך יכולות ייצור מקומיות למוצרי מפתח. המלצת הדוח הראשוניות יתמקדו בארבעה מוצרים קריטיים לכלכלת ארה"ב: יכולת ייצור של סוללות ליתיום בעלות קיבולת גבוהה, מינרליים נדירים מהאדמה, חיזוק ייצור מוליכים למחצה וחומרים פרמצבטיים פעילים.

 

באירופה עליות שערים, הדקס עולה ב-0.1%, הקאק מתחזק ב-0.35% והפוטסי הבריטי עולה 0.5%. חבית נפט מסוג לייט קרוד נסוגה מרמות שיא ונסחרת סביב 68.8 דולר. מחיר אונקיית זהב נסחרת במחיר של 1900 דולר.

 

מניות בכותרות:

סטיץ פיקס (SFIX) דיווחה על הפסד של 18 סנט למניה מול צפי להפסד גבוה יותר של 27 סנט. חברת הביגוד המקוונת עקפה את תחזית ההכנסות והחברה העלתה צפי להמשך השנה. המניה מזנקת 13% במסחר המוקדם.

 

תור אינדסטריז (THO) חברת ייצור רכבי הפנאי עולה 4% במסחר המוקדם לאחר שהחברה עקפה בשורת הרווח וההכנסות ברבעון האחרון. החברה ציינה שהמכירות הוכפלו מלפני שנה והיא אינה רואה סימנים להאטה בביקוש.

 

AMC (AMC) מדווחת על מכירות של בעלי עניין במניה על רקע הזינוקים החדשים והאזכורים של החברה ברשתות החברתיות. 7 בעלי עניין שונים מכרו מניות של החברה אך מנכ"ל החברה לא דווח כאחד מהמוכרים. בשנת 2020 לא היו מכירות של בעלי עניין במניה. המניה עולה 5% במסחר המוקדם.

 

מרוול (MRVL) עולה 5.5% במסחר המוקדם לאחר שאמש פרסמה את תוצאותיה לרבעון הראשון של השנה. החברה דיווחה על תוצאות שיצאו מעל ציפיות השוק הן בשורת ההכנסות והן ברווחיות. יצרנית השבבים מצפה למכירות של מעל מיליארד דולר ברבעון הקרוב.

 

אטסי (ETSY) פרסמה הצעת מכר של כתבי אופציה בגובה של מיליארד דולר. הגיוס מגיע בשביל לא פחות מהמשך רכישה חוזרת של מניות, המניה יורדת קלות במסחר המוקדם וההנהלה שלה מוכיחה שבוול סטריט פשוט לא למדו כלום.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה