קוויקליזארד חתמה על הסכם עם איקאה דרום אסיה ומקסיקו

הטמעת מערכת התמחור של קוויקליזארד תאפשר לאיקאה לממש שינוי בתפיסה השיווקית ומעבר מתמחור בקטלוג לתמחור דיגיטלי

מערכת ספונסר 07/06/2021 12:12

א+א-

קוויקליזארד חתמה על הסכם עם איקאה דרום אסיה ומקסיקו, חלק מקבוצת איקאה העולמית. על פי הדיווח, הטמעת מערכת התמחור של קוויקליזארד תאפשר לאיקאה לממש שינוי בתפיסה השיווקית ומעבר מתמחור בקטלוג לתמחור דיגיטלי. ההסכם ההתחלתי צפוי להתפרש על פני 4 מדינות שונות באסיה ועל פי החברה, הוא צפוי בעתיד להתרחב למדינות נוספות.

פיני מנדל, מנכ״ל קוויקליזארד: ״אנחנו שמחים לעדכן על כניסתנו לטריטוריה חדשה ולשוק בעל פוטנציאל משמעותי עבורנו, דרום אסיה, על ידי חבירה לענקית העיצוב Ikano שהינה חלק מקבצות איקאה העולמית ולה סניפים במלזיה, פיליפינים, סינגפור, תאילנד ומקסיקו. הפתרון לתמחור דינמי מבוסס בינה מלאכותית (AI) של קוויקליזארד משלב טכנולוגיה מתקדמת ואמינות מוכחת, המאפשרת להיטיב עם עסקים בינוניים וגדולים על ידי להם קבלת החלטות עסקיות תמחוריות ועסקיות מושכלות יותר ובכך להגביר את הרווח וההכנסות של בית העסק הן באון ליין והן בחנויות הפיזיות.

עוד הוסיף כי: "מערכת התמחור הרב ערוצית הייחודית של קוויקליזארד, תאפשר להתאים ולשנות מחירים הן בחנויות הפיזיות והן באון ליין. השינויים הניתנים לביצוע לא נעצרים ברמת הלקוח, המערכת שלנו מאפשרת גם למפתחים, לבצע שינויים שוטפים במערכת באופן עצמאי ולפי הצורך הקיים.החברה פועלת במגוון תחומי פעילות, כגון אלקטרוניקה, מזון, DIY, אופנה, ספורט, ספרים, חנויות כל-בו, קמעונאי נישה ופארמה - תחום אותו היא רואה כאסטרטגי עבורה".

קוויקליזארד (Quicklizard) מספקת לקמעונאים פלטפורמת תוכנה לאופטימיזציית תמחור מבוסס AI (בינה מלאכותית). החברה מאפשרת לקמעונאים מרובי-ערוצים (multichannel retailers) לבצע אוטומציה ואופטימיזציה של מערך התמחור על פני כל ערוצי השיווק וההפצה.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה