פתיחת מסחר יציבה בארה”ב, עם נטייה קלה לירידות

אירופה פתחה את השבוע בעליות שערים קלות; חבית נפט יורדת קלות משיא של 3 שנים

חדשות ספונסר 07/06/2021 17:00

א+א-

שבוע המסחר בארה"ב צפוי להפתח ביציבות עם נטייה לירידות קלות על רקע תוכנית המיסוי הגלובלית עליה הכריזו מעצמות ה G7. המדדים פותחים את שבוע המסחר לאחר דוח התעסוקה של חודש מאי שפורסם בשישי. הדוח הראה על יצירת משרות שאומנם יצאה חלשה מעט מהציפיות אולם עדיין המספרים היו גבוהים ומחזקים את ההערכות בשוק להתחזקות הכלכלה והיציאה מהמשבר הכלכלי בעקבות מגפת הקורונה.

 

באירופה עליות שערים, הדקס עולה ב 0.1%, הקאק מתחזק ב 0.35% והפוטסי הבריטי עולה 0.3%. חבית נפט מסוג לייט קרוד נסחרת ביציבות סביב 69 דולר לחבית. מחיר אונקיית זהב נסחרת במחיר של 1885 דולר.

 

מניות בכותרות:

אמזון (AMZN) מנכ"ל ומייסד החברה ג’ף בזוס הודיע כי הוא ואחיו מארק יצטרפו לזוכה במכירה הפומבית לטיסת האזרחים הראשונה לחלל. ההמראה של "הבלו אורג’ין" אמורה לצאת לפועל ב-20 ליולי, כשבועיים לאחר סיום תפקידו של בזוז כמנכ"ל אמזון.

 

יו אס קונקרט (USCR) ספקית הבטון הסכימה להירכש ע"י וולקן חומרים (VMC) בתמורה למחיר של 74 דולר למניה ובמזומן. מניות החברה עולות 27% במסחר המוקדם אל סמוך למחיר הרכישה.

 

ביוג’ן (BIIB) יצרנית התרופות עולה 4% במסחר המוקדם לקראת פסק הדין של ה FDA בנוגע לתרופה לאלצהיימר. אם תאושר זו תהיה התרופה הגדולה הראשונה שאושרה למחלה, למרות הסתייגות מלא מעט מומחים שאין מספיק ראיות לתועלת משמעותית של הטיפול.

 

ויזה (V) מקבלת העלאת המלצה מנייטרלי למשקל יתר מחברת המחקר פייפר סנדלר.

 

פלוטון (PTON) יצרנית ציוד הכושר קבלה המלצת קניה באנליזה חדשה שמפרסמת "לופ קפיטל". בלופ קפיטל אומרים שהנסיגה של 40% מהשיא של ינואר מהווים הזדמנות קניה.

 

טסלה (TSLA) החברה ביטלה את יצור דגם מודל S Plaid+ שאמורה להיות גרסה מתקדמת למודל S. הגרסה הייתה אמורה לשדרג את מרחק הנסיעה מ 390 מייל ל 520 ואמורה הייתה להיות מוצגת בשבוע הבא. 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה