עובדי חברת הסלולר גולן טלקום התאגדו בהסתדרות הכללית

בחברה, שנרכשה באוגוסט האחרון על ידי סלקום, מועסקים כ-200 עובדים; העובדים, שעד כה היו מאוגדים בהסתדרות הלאומית, יזמו את המהלך כדי להיות חלק מועד עובדי קבוצת סלקום

חדשות ספונסר 07/06/2021 15:39

א+א-

עובדי חברת הסלולר גולן טלקום התאגדו היום בהסתדרות הכללית. בחברה, שנרכשה באוגוסט האחרון על ידי סלקום, מועסקים כ-200 עובדים.

 

העובדים בגולן טלקום, שעד היום היו מאוגדים בהסתדרות הלאומית, יזמו את המהלך על רקע רצונם להיות חלק מכוח גדול יותר של ועד עובדי קבוצת סלקום וההסתדרות, ובמטרה ליהנות גם הם מתנאי ההסכם הקיבוצי המשופרים של עובדי סלקום.

 

את המהלך הובילו, יחד עם עובדי החברה, ועד העובדים בקבוצת סלקום המאוגדת בהסתדרות בראשות מיה יניב, איגוד עובדי הסלולר, האינטרנט וההייטק בהסתדרות בראשות יקי חלוצי, ובשיתוף אנשי האגף להתאגדות עובדים בהסתדרות.

 

יו״ר איגוד עובדי הסלולר, האינטרנט וההייטק בהסתדרות, יקי חלוצי: "אני מברך את עובדי גולן טלקום על המעבר למשפחת ההסתדרות וועד עובדי קבוצת סלקום. בכל ענף שירותי הטלקום כבר יודעים שההסכמים הקיבוציים אותם מוביל האיגוד בהסתדרות טובים בהרבה מכל ארגוני העובדים האחרים, הן בתנאי השכר וההטבות ולא פחות חשוב - בביטחון וביציבות התעסוקתית. איגוד עובדי הסלולר, האינטרנט וההייטק בהסתדרות הוא הכוח המשמעותי והגדול בענף, וטוב עשו העובדים שהבינו את המשמעויות עבורם".

 

יו"ר ועד עובדי קבוצת סלקום, מיה יניב: "לאחר בקשות רבות ותלונות שעלו ישירות מהשטח, החלטנו להרים את הכפפה ולאפשר למאות עובדי גולן טלקום להצטרף למשפחת קבוצת סלקום וליהנות מההסכם הקיבוצי הטוב ביותר במשק - הסכם קבוצת סלקום. זה מרגש אותי פעמיים: פעם ראשונה על בקשת העובדים האותנטית לקחת חלק, ובפעם השנייה לראות את המשפחה שלנו ממשיכה לגדול והופכת עוצמתית משנה לשנה".

 

אליאב עמר, נציג מכירות בגולן טלקום: "החלטתי להרים את הכפפה ולהתאגד בהסתדרות כי אנחנו רוצים להיות חלק מוועד חזק, אנחנו רוצים לקבל את התנאים המעולים שמקבלים עובדי סלקום בהסכם הקיבוצי שלהם. בשינוי קטן אנחנו עושים טוב גדול לעובדים, ואני גאה לקחת חלק במהלך הזה".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה