קוויקליזארד חתמה על הסכם הפצה באוסטרליה וניו זילנד

על פי ההסכם המפיץ ייצר קשר בין החברה לבין שותפים עסקיים שלו שהם לקוחות קצה שעשויים להיות מעוניינים בשירותיה של החברה; ההסכם לשנה ויתחדש באופן אוטומטי

חדשות ספונסר 10/05/2021 12:12

א+א-

חברת Quicklizard, חברת בינה מלאכותית בתחום תמחור מוצרים לחנויות קמעוניות הודיעה היום על חתימת על הסכם אסטרטגי עם מפיץ למוצריה באוסטרליה ובניו זילנד. ההסכם יאפשר לחברה לפעול בשווקים גיאוגרפיים חדשים.

 

המפיץ הוא חברה ציבורית המאוגדת באוסטרליה, ומתמחה במתן פתרונות לשוק הקמעונאות באוסטרליה ובניו זילנד. על פי ההסכם, המפיץ ייצר קשר בין החברה לבין שותפים עסקיים שלו, שהם לקוחות קצה של החברה, שעשויים להיות מעוניינים בשירותיה של החברה, וקוויקליזארד תהיה רשאית להתקשר עמם בהסכם לפי שיקול דעתה, ובכפוף לתנאים שנקבעו בהסכם.

 

ההסכם נחתם לתקופה של שנה ויתחדש באופן אוטומטי כאשר כל צד רשאי לבטלו בהודעה מוקדמת של 30 ימים. יצוין כי ההתקשרות בין הצדדים אינה בלעדית וכל צד רשאי להתקשר גם עם צדדים אחרים במסגרת ההסכם.

 

לדברי פיני מנדל מנכ״ל החברה, ״קוויקליזארד ממשיכה להתרחב בקצב מהיר ולנצל את הביקוש הגלובלי המתעצם לתמחור דינמי מבוסס בינה מלאכותית (AI) והיום אנו שמחים להודיע על המשך ההתרחבות הגלובאלית שלנו וחדירה לאוסטרליה וניו זילנד כטריטוריות חדשות בעלות פוטנציאל משמעותי להתרחבות אותם סימנו כיעד אסטרטגי.

 

השימוש במערכת שפיתחנו מיטיב עם עסקים בינוניים וגדולים ומאפשר להם לקבל החלטות עסקיות תמחוריות ועסקיות מושכלות יותר ובכך להגביר את הרווח וההכנסות של בית העסק הן באון ליין והן בחנויות הפיזיות.

 

מערכת התמחור הרב ערוצית של קוויקליזארד, תאפשר ללקוחות הפוטנציאלים של המפיץ, להתאים ולשנות מחירים הן בחנויות הפיזיות והן באון ליין. השינויים הניתנים לביצוע לא נעצרים ברמת הלקוח, המערכת שלנו מאפשרת גם למפתחים, בבית הלקוח, לבצע שינויים שוטפים במערכת באופן עצמאי ולפי הצורך הקיים.

 

החברה פועלת במגוון תחומי פעילות, כגון אלקטרוניקה, מזון, DIY, אופנה, ספורט, ספרים, חנויות כל-בו, קמעונאי נישה ופארמה - תחום אותו היא רואה כאסטרטגי עבורה.״

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה