איך לבחור כסא מנהלים ולהישאר בחברה

בחירת לא נכונה של כסא מנהלים עלולה להיות משמעותית עבור החברה, אנחנו כאן כדי לעזור לך להתמקד בדברים החשובים אותם צריך לבדוק לפני שקונים כסא חדש

תוכן מקודם 08/04/2021 11:52

א+א-

אנחנו יכולים למצוא מגוון ספקים אשר מציעים למכירה סוגים רבים של כסאות מנהלים בטווח רחב של מחירים, הכסאות בעלי מאפיינים שונים ולפעמים קצת מבלבלים את הלקוח.

 

כדי לעשות סדר ולעזור בבחירת כסא מנהלים נכון ומתאים למנהל, למנהלת או לכל אדם אחר, לפניך המאפיינים השונים אותם כדאי לבדוק לפני ביצוע הרכישה.

 

צורת המשענת

בדרך כלל בכסאות מנהלים משענת הכסא בעלת קימור כלשהו אשר תומך בגב התחתון בצורה נוחה ומלאה, פלג הגוף העליון של מי שיושב בכסא לא יוצר עומס על המותניים ומאפשר ישיבה ממושכת בצורה נוחה.

 

גודל ומימדים

בשונה משאר סוגי הכסאות, כסא מנהלים הוא כסא גדול יותר ומאסיבי יותר, גודל המשענת, גודל המושב, משענות הידיים מרווחים יותר ומיועדים לאפשר ישיבה נוחה לאורך זמן.

 

כיוון גובה הכסא

מנגנון שכיח מאוד, ככל הנראה נמצא בכל הכסאות, אבל אנחנו ממליצים לוודא שהוא קיים, מאפשר כיוון גובה הכסא כאשר המצב האופטימלי הוא כאשר גובה הכסא יוצר זווית בת 90 מעלות בין השוק לירך כאשר הרגליים על הרצפה.

 

גמישות הכסא והיכולת להתאים אותו לגוף

כסאות מנהלים רבים מאפשרים תזוזה וכיוון של משענת הגב, משענות הידיים, גובה וזווית הכסא ועוד, כדאי לוודא אילו מאפיינים וכיוונים אפשריים בכסא המנהלים וכמה ניתן להתאימו לגוף האדם היושב.

 

משענות הידיים

כסאות רבים מאפשרים כיוון משענות הידיים ככה שנוכל למקם את היד בזווית של 90 מעלות ע"ג המשענת (הזווית האופטימלית). בכסאות רבים משענות הידיים יגיעו מרופדות ובחלקם ללא ריפוד.

 

אפשרות נדנוד

בניגוד למרבית כסאות המחשב, בכסאות מנהלים נוכל למצוא מנגנון נדנוד אשר מאפשר תנועה קדימה-אחורה תוך כדי ישיבה.

 

כסא עם גלגלים

מנגנון תנועה נוסף שמשפר את הנוחות ומאפשר תנועה חשובה בזמן ישיבה ממושכת הם גלגלים, גלגלי הכסא מחוברים לרגל ומאפשרים לכסא לנוע בחדר באופן חופשי. כדאי לבדוק את החומר מהם בנויים הגלגלים, את המשקל אותו הם מתוכננים לשאת ומה צריך לבצע לתחזוקה נאותה של הגלגלים (כדי לשמור ולאפשר פעולה טובה שלהם לאורך זמן).

 

ריפוד

בדרך כלל כסא מנהלים יהיה מרופד עם ריפוד קל ואוורירי אשר תכונה עיקרית שלו היא היכולת לספוג זיעה, סוגי הריפוד הנפוצים הם: בד, עור, דמוי עור או רשת כאשר חשוב שהריפוד יהיה עם שכבת ספוג עבה אשר מאפשרת ישיבה לאורך זמן.

 

הבוכנה ומשקל נשיאה

הבוכנה קובעת את המשקל אותו כסא המנהלים יכול לשאת, נתון זה חשוב מאוד, בייחוד כאשר הכסא משמש לישיבה ממושכת, הבוכנה צריכה להיות חזקה ולשמש ציר מרכזי איתן לכסא.

 

תקציב

טווח רחב של מחירים ואפשרויות ומאפיינים מגוונים משפיעים על המחיר, כדאי להחליט על תקציב מסוים ולאחר מכן לבדוק שמאפייני הכסא מתאימים לשימוש. איכות החומרים, גודל הכסא, עיצוב הכסא ועוד ועוד ישיפיעו על מחירו באופן ישיר וכמובן גם על היכולת של הכסא לשרת אותנו לאורך שנים.

 

לסיכום, כשבאים לקנות כסא מנהלים חשוב מאוד לקחת בחשבון מאפיינים רבים ולהתאים אותם לאופן השימוש הצפוי בכסא. כאשר יש ספק כלשהו כדאי להתייעץ עם נציג שירות מומחה של החנות או ליצור קשר טלפוני עם נציגי השירות של אתר האינטרנט ממנו רוכשים ולוודא התאמה של הכסא לסביבה ולמי שאמור /אמורה להשתמש בו.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה