השוואת מחירי ביטוח – כך תחסכו בהוצאות קבועות

השנה האחרונה גרמה לעולם כולו לשנות כיוון - שנה של חוסר ודאות בריאותית, חברתית וכלכלית גרמו לשינוי מחשבתי עמוק אצל רבים, והכרה בחשיבות ההכנה לקראת העתיד הלא נודע

תוכן מקודם 31/03/2021 11:07

א+א-

באמצעות מחקר שוק פשוט ומהיר, על ידי סוכנות ביטוח מקצועית, מהירה תוכלו לוודא שאתם מקבלים את הכיסויים המתאימים לכם במחירים המשתלמים ביותר, ולא משלמים עלויות גבוהות מדי על כיסויים מיותרים.

 

מומלץ לערוך השוואת מחירי ביטוח מול כל הפוליסות הקיימות שלכם, בתחומי האלמנטרי, הבריאות והריסק.

 

השוואת ביטוח רכב - ביטוחי הרכב כוללים ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג’, כל אחד מהם מתומחר בצורה אחרת וכרוך בעלויות שונות. את החיסכון המשמעותי באמת ניתן להשיג באמצעות השוואת מחירי פוליסת ביטוח המקיף, המוצעות על ידי חברות הביטוח בפערים גדולים שעשויים להגיע למאות שקלים.

הפחתת השימוש ברכב הפרטי אותה חווינו בשנה האחרונה מעניקה לנו טיפ נוסף בתהליך ההשוואות שאנחנו עורכים – הכולל בחינה של עלויות פוליסות ביטוח רכב הנקבעות לפי השימוש ברכב בפועל ולא על פי מספר ימי הביטוח.

 

השוואת ביטוח דירה - בשנה האחרונה הדירה שלנו הפכה למרכז חיינו –לא רק המקום בו אנחנו גרים, אלא גם מרכז הבילוי שלנו, התרבות שלנו ואצל רבים מאיתנו גם מקום העבודה שלנו. למזלנו, עלויות ביטוח הדירה אינן נקבעות לפי היקף השהות שלנו בבית, וגם כאן ניתן לחסוך כסף רב באמצעות השוואת מחירי הביטוח.

 

פוליסות ביטוח הדירה כוללות ביטוח מבנה וביטוח תכולה. המרכיבים העיקריים הקובעים את עלות פוליסת ביטוח המבנה הם סוג הבניין, ערכה ומיקומה של הדירה. המרכיבים הקובעים את עלות פוליסת ביטוח התכולה הם שווי התכולה הקיימת בדירה, וכן אמצעי המיגון הקיימים בה.

 

פוליסת ביטוח דירה מכילה הרחבות רבות אותן ניתן לצרף לפוליסת הביטוח המקרית. בהשוואת מחירי פוליסות הביטוח השונות מומלץ לבחון מחדש את ההרחבות הקיימת ולראות האם הן מוצעות במחירים זולים יותר על ידי החברות האחרות. אם ניצלתם את תקופת הקורונה להתחדש ברהיטים חדשים, מכשירי חשמל ואלקטרוניקה, זה הזמן לוודא שביטוח התכולה שלכם מתאים, ובמקביל גם להשוות מחירי ביטוח ולקבל הצעות מחיר מהחברות השונות.

 

השוואת ביטוח בריאות - הבריאות היא הדבר החשוב ביותר, והשנה הזו הוכיחה לנו כמה יכול נגיף קטן לשנות לנו את החיים. ביטוח בריאות פרטי מעניק לכם את הכיסויים שביטוח הבריאות הממלכתי וביטוחי הבריאות המשלימים אינם מציעים.

 

בשל המגוון הרחב במיוחד של מרכיבים והצעות, עלותם של ביטוחי הבריאות עשויה לנוע מכמה מאות שקלים לכמה אלפים. מומלץ לבצע השוואת מחירים בין הפוליסות השונות, תוך הקפדה על כך שכל ההצעות מכילות את כל המרכיבים החשובים לכם ומעניקות לכם את כל הכיסוי הבריאותי ואת הטיפול הטוב ביותר. אמנם "בבריאות לא חוסכים", אך באמצעות מחקר שוק והשוואה בין הפוליסות ביטוחי הבריאות ניתן לחסוך מאות ואלפי שקלים בשנה ולפעמים אף להשיג מעטפת טובה יותר.

 

השוואת ביטוח חיים - פוליסות ביטוח החיים מציעות פיצוי כתשלום חד פעמי או קיצבה המועבר למשפחת המבוטח, כדי להבטיח כי בני המשפחה יוכלו לשמור על רמת החיים שלהם גם לאחר אבדן אחד מבני המשפחה. למרות שהפיצוי שמעניקה הפוליסה מועבר למוטבים אותם קבעתם, את הפרמיות אתם אלו שמשלמים, ולכן גם כאן תוכלו לערות השוואת מחירים מהירה ולחסוך כסף רב, מבלי לפגוע בתנאי הביטוח.

 

איך חוסכים ועדיין מקבלים שירות איכותי?

המטרה של השוואת מחירי הביטוח היא לא לצמצם את הכיסוי על מנת להוזיל עלויות, אלא לשמור על אותם ביטוחים וכיסויים, ועדיין לשלם עליהם פחות. הדרך הטובה ביותר היא לבנות רשימה של כל הכיסויים הנדרשים לכם בפוליסת הביטוח, ולקבל הצעות מחיר מכמה חברות ביטוח, ולהשוות ביניהן.

 

בפניה לסוכני ביטוח אשר עובדים על כל חברות הביטוח הגדולות ומבצעים השוואות מחירים עבור לקוחותיהם בשגרה, תוכלו לקבל מספר הצעות בזמן קצר ובמקום אחד, ולבחור את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר.

 

 

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה