בא לחגוג על שוק ההון: משה חוגג רוכש את השליטה בקמן קפיטל

החברה שתוקם לאחר הרכישה מתעתדת לפעול בתחום הבלוקצ’יין; חוגג יזרים כ-20 מיליון ש"ח לחברה תמורת כ-71% מהון המניות

פולי טל 28/02/2021 11:01

א+א-

קבוצת משקיעים בראשות איש העסקים משה חוגג, התקשרה בהסכם לרכישת השליטה בחברת קמן קפיטל. חוגג והמשקיעים יזרימו כ-20 מיליון ש"ח תמורת כ-71% מהחברה. עם השלמת העסקה יהיה חוגג בעל שליטה בחברה.

 

לאחר הרכישה החברה צפויה החברה לעסוק בהיבטים שונים בתחום המטבעות הדיגיטליים והבלוקצ’יין, אם כי בהודעתה לבורסה לא מפרטת החברה באיזה אופן היא מתעתדת לפעול בתחום ואיזה פעילות היא מתכוונת ליצוק לתוך השלד של קמן קפיטל.

 

במסגרת מזכר ההבנות התחייב משה חוגג, כי לאחר מועד ההשלמה יפעל באמצעות החברה לביצוע פעילותו בתחום המטבעות הדיגיטליים, אך בלי לכלול את החזקותיו של מר חוגג במטבעות דיגיטליים ערב השלמת העסקה . כמו כן נקבע כי בהסכם המפורט שייחתם בין הצדדים, תקבענה הוראות לתיחום פעילות במסגרתן יתחייב מר חוגג כי לא יעסוק בתחום המטבעות הדיגיטליים, ולא יתקשר בעסקה בתחום זה מבלי להציע אותה תחילה לחברה על מנת שתבצע אותה בעצמה.

 

חוגג מגיע לבורסה עם היסטוריה מעוררת סימני שאלה. לפני כשבועיים הוציא בית המשפט המחוזי בתל אביב צו פירוק לחבר אינבסט שבשליטתו, שעסקה בפיתוח טכנולוגיה של פלטפורמה לזירת מסחר במטבעות דיגיטליים וקבע כי היא נמצאת בחדלות פירעון.

 

חוגג עלה לכותרות גם סביב קבוצת הכדורגל ביתר ירושלים שבשליטתו, לאחר שהודיע כי חתם על עסקה למכירת 50% מהקבוצה לידיו של השייח בן ח’ליפה מאיחוד האמירויות אך העסקה נפלה ולא יצאה לפועל בשל בעיות בהצהרת ההון של השייח ותעודת היושר שלו.

 

כנגד חוגג תלויות מספר תביעות נוספות בארץ ומחוצה לה, יהיה מעניין לראות איך יגיבו המוסדיים, הציבור והרשות לניירות ערך לכניסתו לשוק ההון, והאם חוגג יקבל כרטיס צהוב מהמשקיעים.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה