בעקבות השלמת המיזוג עם וואן טכנולוגיות, מנכ”ל טלדור נתי אברהמי יפרוש מתפקידו

עדי אייל מנכ"ל וואן טכנולוגיות ישמש כמנכ"ל החברה הממוזגת; עסקת המיזוג בין החברות הושלמה בתחילת החודש

חדשות ספונסר 23/02/2021 16:23

א+א- 1

וואן טכנולוגיות מודיעה כי בעקבות השלמת תהליך הרכישה של טלדור, מי שיעמוד בראש החברה הממוזגת הוא מנכ"ל וואן עדי אייל. עסקת הרכישה, עליה הוכרז בחודש נובמבר 2020, הושלמה בראשית החודש והפכה את וואן טכנולוגיות לחברת שירותי המחשוב השנייה בגודלה בישראל, עם יותר מ-6,000 עובדים ומחזור שנתי מצרפי של כ-2.5 מיליארד שקל.

 

עסקת המיזוג נעשתה בדרך של מיזוג משולש הופכי, כאשר טלדור התמזגה עם חברה שהקימה וואן טכנולוגיות לצורך המיזוג, חברת היעד הפסיקה לפעול לאחר המיזוג, וטלדור הפכה בעצמה לחברה הממוזגת. העסקה נעשתה בתמורה ל-250 מיליון ש"ח.

 

בתוך כך הודיע היום מנכ"ל טלדור נתי אברהמי על סיום תפקידו. לדבריו, "עם השלמת תהליך המיזוג ולמען הצלחתו, נכון שהקבוצה הממוזגת תנוהל על ידי מנכ"ל אחד. אני גאה בהישגים הרבים של טלדור בשנים האחרונות, ומוסר לעדי אייל קבוצה מעולה עם פתרונות מובילים ויכולות גבוהות ביותר, והכי חשוב - ציבור עובדים ועובדות מקצועיים ומסורים".

 

עדי אייל, מנכ"ל קבוצת וואן טכנולוגיות: "אני מודה לנתי על העבודה המעולה שעשה בשנים האחרונות ועל הובלת תהליך המיזוג מהצד של טלדור, ומאחל לו הצלחה מקרב לב בהמשך דרכו. אני משוכנע שקבוצת וואן-טלדור המורחבת תמשיך להצליח ולגדול גם בשנים הקרובות".

 

בשבוע שעבר פרסמה וואן את תוצאותיה לרבעון הרביעי, לפיהן עלו הכנסות החברה ברבעון ב-41% והסתכמו בכ-588 מיליון ש"ח. את השנה כולה סיכמה וואן עם הכנסות של קרוב ל-2 מיליארד ש"ח, המהווים עלייה של כ-17% לעומת התקופה המקבילה.

 

הרווח הנקי השנתי של החברה חצה לראשונה את קו 100 מיליון השקלים, ומהווה עלייה של 28% מהשנה הקודמת אז עמד הרווח הנקי של וואן על כ-79 מיליון ש"ח.

חדשות ספונסר

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    נתי אברהמי, איש יקר, פעם הוא היה המנכל שלי. האגף שבו עבדתי נסגר, ומשום מה חברת יעל אז, סירבה

    נתי אברהמי, איש יקר, פעם הוא היה המנכל שלי. האגף שבו עבדתי נסגר, ומשום מה חברת יעל אז, סירבה לשלם לי פיצויים, והורידה לי ים כסף על אחזקת רכב, ששכרה עבורי. הגשתי תביעה נגד יעל טכנולוגיות, והתחיל משפט, בבי"ד לעבודה... הלכתי לפגוש את נתי. הוא הזדעזע מהתרגילים של מחלקת הכספים. ואחרי יומיים נכנס לי לחשבון כל הכסף כולל פיצויים עם ריבית של שנה!!! ועלות התביעה. מאחל לו הצלחה בהמשך דרכו

    BOSOF 23/02/2021 17:07