קרדיט: הרמוני ישראל

משפחת עובדיה בשותפות עם הרמוני ניו ג’רזי, מקימה חברת קנאביס שצפויה להנפיק בת”א במהלך 2021

את הפעילות ינהלו אלכסנדר ברודשנדל, מבעלי קבוצת הרמוני ניו ג’רסי במשותף עם ורד עובדיה, ביתה של ירדנה עובדיה. סניף הדגל ברחוב הארבעה בתל אביב ייפתח בחודש הקרוב.

מערכת ספונסר 22/02/2021 12:12

א+א- 1

החברה המשפחתית של ירדנה עובדיה, המוכרת בזכות פעילותה להקמת בתי חולים ומתקני התפלת מים ביבשת אפריקה, מקימה פעילות קנאביס בישראל בשותפות עם הרמוני ניו ג’רזי, ענקית גידול מובילה מארה"ב המתמחה בזני פרימיום בטכנולוגיית אינדור מתקדמת במיוחד, ומספקת כיום קנאביס רפואי לכ - 15,000 מטופלים באיזור ניו ג’רזי.

כחלק מהמיצוב של הרמוני ישראל בפלח הפרימיום, החברה תפתח בחודש הקרוב בית מרקחת לקנאביס במגדלי חג’ג’ ברחוב הארבעה בתל אביב שתשמש חנות הדגל של המותג ובהמשך תיפתח חנות נוספת בירושלים. בתי המרקחת של הרמוני ישראל יוצאי דופן מבחינת העיצוב, המיקום ומציעים חוויה אחרת לחלוטין ממרכזי החלוקה של קנאביס רפואי הנפוצים בישראל היום.

את פעילות הרמוני ישראל ינהלו אלכסנדר ברודשנדל מבעלי קבוצת הרמוני ניו ג’רסי במשותף עם ורד עובדיה, ביתה של ירדנה עובדיה. מדברי הבת: "הרמוני ישראל תנגיש למטופלים בישראל זני קנאביס איכותיים וחזקים במיוחד על מנת לסייע לעשרות אלפי מטופלים. בחרנו לחבור להרמוני ניו ג’רזי כשותף אסטרטגי בזכות הניסיון העשיר והמוניטין של החברה ובעליה בענף הקנאביס בארה"ב. האסטרטגיה של החברה היא שליטה בכל שרשרת הייצור והאספקה משלב הגידול ועד להפצה על מנת להבטיח את איכות מוצר חסרת פשרות".

בתי המרקחת של הרמוני ישראל יפיצו בשלב הראשון תפרחת ומוצרי קנאביס של יצרנים אחרים ובהמשך זנים ייחודיים של המותג שיגודלו בחוות ייעודיות באפריקה, שיוקמו על בסיס ידע והטכנולוגיה שנצברו בהרמוני ניו ג’רזי כולל שולחנות נעים ומערכות השקיה הנשלטים ע"י מערכות ממוחשבות, מערכת אוסמוזה רובוטית לטיהור מי ההשקיה ופיתוחים ייחודיים נוספים. להבדיל מגידול בחממות, גידול בתוך מבנה (אינדור) מאפשר שליטה מוחלטת בתנאי הגידול של צמח הקנאביס המאפשר הפקה של מוצר ברמה אחידה עם מינונים מדוייקים של חומר פעיל.

הרמוני ישראל פועלת להקמת שתי חוות גידול אינדור, אחת בישראל ואת באפריקה, לצורך גידול זנים ייחודים וחזקים במיוחד הזוכים לביקוש מצד המטופלים בקנאביס רפואי. לעומת זנים המכילים 20% חומר פעיל THC הנחשבים בישראל לחזקים, הרמוני ישראל תגדל באפריקה זנים שיכילו עד 40% THC (T40). היתרון היחסי של הגידול באפריקה הוא עלויות נמוכות משמעותית בהשוואה לגידול באירופה או ארה"ב והוא מתאפשר בזכות קשריה הענפים של ירדנה עובדיה ביבשת אפריקה.

שוק הקנאביס הרפואי העולמי מגלגל כיום 8 מיליארד דולר בשנה וצפוי לזנק לכ-100 מיליארד דולר עד 2025. התרת השימוש בקנאביס לשימוש פנאי במדינות רבות מהווה פוטנציאל גלום משמעותי לחברות הקנאביס, בהיקף שלא ניתן להעריך. קצב המכירות בישראל עומד כיום על 580 מ’ ש’ בשנה וגדל בקצב של כ-35% בשנה. הרמוני ישראל צפויה לבצע הנפקה ראשונה לציבור בבורסה בת"א במהלך 2021.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    שיפור משמעותי למה שקיים היום

    היום המצב לא טוב עד גרוע ומחייב שיפור. טוב שחברה עם ניסיון מארהב תקדם אותנו. בהצלחה

    ש.ש 22/02/2021 21:18