שרון פימה, מנכל מיטק קרדיט: יח"צ

IPO

חברת מיט-טק הגישה תשקיף ל-SEC לקראת הנפקה בארה”ב

על פי התשקיף, החברה מעריכה שהמזומנים ושווי המזומנים שלה מסתכמים לכ-13.6 מיליון דולר נכון לסוף שנת 2020

פולי טל 21/02/2021 12:12

א+א-

חברת מיט-טק המפתחת תהליך של הדפה תעשייתית של בשר באמצעות מדפסת תלת מימד, הגישה בסוף השבוע תשקיף פומבי לרשות ניירות הערך האמריקאית לצורך הצעה אפשרית ראשונה לציבור בארה"ב של ניירות ערך מסוג ADS. על פי הודעת החברה, הכמות והערך של ה-ADS שיוצעו טרם נקבעה.

 

על פי התשקיף החברה מעריכה שהמזומנים ושווי המזומנים שלה מסתכמים לכ-13.6 מיליון דולר נכון לסוף שנת 2020, אולם מדובר בנתונים לא מבוקרים ולא סופיים כך שייתכן שיהיו שינויים בתוצאות הסופיות, או כמו שמצהירה החברה עצמה בהודעה "אין לייחס להערכה זו חשיבות יתר על המידה".

 

ההצעה הראשונה לציבור בארה"ב תתקיים כאשר יתאפשר וכפי שיתאפשר על פי תנאי השוק והיא כפופה לקבלת אישור סופי של ה-SEC לתשקיף.

 

לפני כשבועיים הודיעה מיט טק על רכישת כלל המניות של חברת Peace Of Meat הבלגית, העוסקת בייצור בתחום מוצרי עוף מתורבת, תמורת 15 מיליון יורו במזומן ומניות של מיט-טק והעריכה במועד הקניה כי ייתכן שהמוצרים ההיברידיים הראשונים המבוססים על טכנולוגיית Peace Of Meat יתחילו להיכנס לשוק כבר בשנת 2022.

 

מעבר למוצרים היברידיים, השומן המתורבת צפוי להוות רכיב במוצרים נוספים (לא בהכרח אכילים) המכילים שומן, ורכיב משולב בטכנולוגיית ההדפסה של מיט-טק בכדי לייצר רקמה מודפסת.

 

מניית החברה עלתה ב-12 החודשים האחרונים בשיעור של קרוב ל-90%, והיא נסחרת לפי שווי של 430 מיליון ש"ח, למרות שעדיין אין לה הכנסות ואת המחצית הראשונה של השנה סיימה בהפסד של כ-44 מיליון ש"ח.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה