קנאביס

אינטרקיור מתמזגת עם חברת SPAC קנדית במחיר המשקף שווי של 300 מיליון דולר

החברה הממוזגת תפעל לרישום מניותיה ב-NASDAQ; אהוד ברק, יו"ר הדירקטוריון: "גאה להוביל את החברה בפרק חדש ומרגש שנפתח היום"

חדשות ספונסר 26/01/2021 16:17

א+א- 4

חברת הקנאביס הרפואי אינטרקיור מדווחת על עסקת מיזוג עם חברת SPAC הנסחרת בבורסה הקנדית (NEO) לפי מחיר המשקף לחברה שווי מייצג של 300 מיליון דולר אמריקאי.

 

בהתאם להסכם, אינטרקיור התקשרה בעסקת מיזוג עם Subversive Real Estate Acquisition REIT LP, אשר גייסה ממשקיעיה סך של 225 מיליון דולר אמריקאי אותם היא מחזיקה בנאמנות וכן התקשרה עם משקיעים חדשים בהסכמים מחייבים לשם ביצוע השקעה פרטית ב-SPAC בסכום מצטבר של 65 מיליון דולר אמריקאי, לפי מחיר מניה של 10 דולר אמריקאי למניית SPAC, המייצג שווי של כ-300 מיליון דולר ארה"ב לבעלי המניות של אינטרקיור. בכוונת החברה הממוזגת לפעול לרישום מניות החברה בבורסת NASDAQ.

 

עם השלמת העסקה, בקופת החברה הממוזגת יהיו לכל הפחות 55 מיליון דולר אמריקאי, עם אפשרות שסכום זה יגדל עד לסך מצטבר של 290 מיליון דולר. גיוס ההון המשמעותי ממשקיעים בינלאומיים והרישום הצפוי בבורסת ה NASDAQ יאפשרו לחברה להרחיב את בסיס המשקיעים, ולבסס מנועי צמיחה משמעותיים להמשך תנופת הצמיחה והרחבת הפעילות. 

 

עסקת המיזוג אושרה פה אחד על ידי ועדת הביקורת ודירקטוריון החברה, והשלמתה תלויה בהתקיימות תנאים מתלים. עסקת המיזוג הינה בהתאם לאסטרטגיית הצמיחה הגלובלית של אינטריקור.

 

אהוד ברק, יו"ר הדירקטוריון: "אני מרוצה מאוד מההתקדמות הרבה שהושגה באינטרקיור וקנדוק, וגאה להוביל את החברה בפרק חדש ומרגש שנפתח היום. ככל שהמדע מגלה את היתרונות הרפואיים בצמח הקנאביס, לצד שינויים חיוביים ברגולציה, תעשיית הקנאביס מתחילה לממש את הפוטנציאל המסחרי הגדול הקיים בה.

 

אינטרקיור השקיעה מאמץ וכסף רב בבניית מערך ייצור מתקדם ובקשר עם גורמים בינלאומיים מובילים. מוצרי קנדוק הפכו לסטנדרט איכות בעיני עשרות אלפי מטופלים. מהלכים אלה הובילו להכרה בינלאומית בחברה ובמוצריה, כפי שבאה לידי ביטוי בסדרת הסכמים אסטרטגיים לשיתוף פעולה עליהם חתמנו עם חברות ענק בינלאומיות בתחום הקנאביס.

 

קנדוק הוכיחה שהיא מיישמת בהצלחה אסטרטגיית צמיחה רווחית בעודה הופכת לכוח מוביל בשוק המקומי. כעת, החברה ממוצבת למימוש חזונה גם בשווקים חדשים לאור היקף קשריה הבינלאומיים והשינויים הרגולטוריים הצפויים מסביב לעולם"

 

אלכס רבינוביץ, מנכ"ל החברות אינטרקיור וקנדוק: " מהלך המיזוג עם סאברסיב הינו הבעת אמון נוספת באינטרקיור ובקנדוק. אנו מצרפים אלינו קבוצת ניהול בין לאומית חזקה ומוכחת בראשות מייקל אורבך, מבכירי תעשיית הקנאביס הגלובלית. בצוותא עם החברות המובילות בעולם יצרנו יתרון תחרותי ואיכותי של ממש, לצד השקעות מאסיביות באתרי הגידול שלנו בארץ, הפכנו בין היתר גם למגדלי ויצרני הקנאביס המובילים בישראל.

 

המיזוג והרישום למסחר בבורסות המובילות בעולם יבטיח את יכולתנו להאיץ עוד יותר את פעילותנו העסקית ולשפר את איכות חייהם של מטופלים בשווקים רבים בעולם ולייצר ערך לבעלי המניות".

 

אינטרקיור הציבורית, החברה האם של קנדוק המחזיקה ב-100% ממניותיה, דיווחה ברבעון השלישי של 2020 על תוצאות שיא עם צמיחה מואצת של פי 8 במכירות הרבעון בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד ושל יותר מפי 2 בהשוואה לרבעון הקודם. במהלך הרבעון השלישי המשיכה מגמת הביקושים גבוהים לקווי המוצרים האיכותיים של קנדוק.

 

החברה סיפקה כמות שיא של מוצרי קנאביס רפואי, וזאת בין היתר, במסגרת הסכמי האספקה המחייבים עליהם חתמה החברה המסתכמים בכ-32 טון קנאביס רפואי לתקופה מצטברת של עד שלוש שנים. החברה נערכת להמשך צמיחה מסחרית מואצת בפעילותה ולעמידה בביקושים הגוברים.

חדשות ספונסר

4 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  באמת אין סיבה למכור עכשיו

  הבעיה שעוד לא נכנסתי לא מחובר לפורום הרבה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  מבוגר 27/01/2021 19:55

 2. 2
  הללויה! יש תקווה|45|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  soli 26/01/2021 17:10

 3. 3
  שאלת תם

  אם החברה הקנדית מעריכה את אינטרקיור בשקרוב למיליארד שקל. למה שאני אמכור בשווי של פחות משש מאות מיליון? מה משמעות המיזוג?
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  aviv12 26/01/2021 16:27

 4. 4
  זה פי 2 מהשווי היום|30|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  oattias 26/01/2021 16:20