בית ההשקעות אקסלנס החל להיות בעל עניין בצירון

אקסלנס מחזיק כעת בכ-5.11% בחברה הממזגת לתוכה את חברת אפסלון; החברה הודיעה היום על השלמת המיזוג

חדשות ספונסר 21/01/2021 16:50

א+א-

חברת אפסלון, המועמדת למיזוג לתוך חברת צירון, הודיעה כי בית ההשקעות אקסלנס החל להיות בעל עניין בחברה עם אחזקה של כ-5.11%. לפני שעה קלה הודיעה החברה שעסקת המיזוג הושלמה באופן שכעת מחזיקה צירון ב-100% ממניות אפסלון.

 

אפסלון עוסקת בהקמה, באיתור וברכישת חנויות וירטואליות הפועלות באתר אמזון.קום, תפעולם השוטף והשבחתם, והכל תוך שימוש בידע ובכלים טכנולוגיים פרי פיתוחה של החברה. החברה פיתחה כלים בוססי אלגוריתמים זיהוי הזדמנויות בשוק המוצרים באמזון, המפיקים תובנות על מתחרים בכל מוצר, נישה ושוק, המאפשרים הגברת מכירות ורווחיות של חנויות.

 

המודל העסקי של החברה מבוסס על רכישה והשבחת חנויות וירטואליות על בסיס כריית מידע, מתן שירותי ייעוץ ופתרון רגולציה לסוחרים באמזון ומכירת כלי תוכנה לסוחרים באמזון.

 

לפני כחודש התקשרה החברה בהסכם לרכישת חנות וירטואלית (חשבון משתמש) באתר אמזון.קום, המשווקת מותג פרטי בקטגוריית משק בית וכלי מטבח בארה"ב, מקסיקו וקנדה בתמורה ל-617 אלף דולר. רכישה זו עולה בקנה אחד עם אסטרטגיית הרחבת פורטפוליו הנכסים של אפסלון.

 

החנות הווירטואלית, אשר החלה לפעול בחודש יוני 2019 עוסקת החל ממועד הקמתה, בשיווק ומכירה של מוצרים מקטגוריית משק בית וכלי מטבח תחת מותג פרטי. במהלך תשעת החודשים הראשונים של שנת 2020 בוצעו בחנות הווירטואלית פעולות רכישה בהיקף כולל של כ- 416 אלף דולר, כאשר שיעור רווחיות של במהלך תקופה זו עמד על כ-30%.

 

בכוונת אפסלון לפעול להשבחת החנויות הווירטואלית תוך שימוש בידע וכלים טכנולוגיים שבבעלותה ותוך בחינת הרחבת פעילותה לאזורי פעילות גיאוגרפיים נוספים באירופה.

 

בחודש יוני רכשה אפסלון את החנות הוירטואלית הראשונה באמזון תמורת כ-705 אלף דולר, כאשר חנות זו היא השנייה המצטרפת לפורטפוליו החנויות של החברה.

 

 

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה