אלביט מערכות אנגליה זכתה בחוזה בהיקף של 137 מיליון דולר

החברה תספק לצבא בריטניה את הפתרון העתידי להרכשת המטרות לשימוש קציני סיוע אווירי וצוותי סיוע אש; החוזה יבוצע על פני תקופה של 5 שנים

חדשות ספונסר 21/01/2021 11:58

א+א-

אלביט מערכות מדווחת היום כי חברת הבת אלביט מערכות אנגליה זכתה בחוזה בהיקף של כ-137 מיליון דולר (כ-100 מיליון ליש"ט) ממשרד ההגנה הבריטי, לספק לצבא בריטניה את הפתרון העתידי להרכשת המטרות לשימוש קציני סיוע אווירי וצוותי סיוע אש, במסגרת תוכניתDismounted Joint Fires Integrators (“D-JFI”). החוזה יבוצע במהלך תקופה של חמש שנים.

 

פתרון ה-D-JFI שיסופק על ידי אלביט מערכות אנגליה הנו פתרון רשתי להרכשה פאסיבית ואקטיבית של מטרות, אשר רוכש, מפיק ומעביר אינפורמציה על המטרה למערכות האש, לטובת הפעלה אפקטיבית ומשולבת של מערכות אש מדויקות ושאינן מדויקת. הפתרון מועצם על ידי בינה מלאכותית ויתממשק עם מערכות תקשורת הרדיו של צבא היבשה של בריטניה, חיל האוויר המלכותי וחיל הנחתים המלכותי.

 

פתרון ה-D-JFI מבוסס על הניסיון המבצעי של החברה באספקת פתרונות לוחמה רשתית לחייל. הוא משלב מספר טכנולוגיות של החברה, בניהן: אפליקציית ניהול קרב מסוג TORCH-XTM; מערכת HattorixTM להנפקה נסתרת של מטרות בדיוק גבוה; מטע"ד אלקטרו-אופטי מולטי-ספקטרלי מסוג CORAL להרכשה משופרת של מטרות ביום ובלילה, וכן מציין לייזר לטווח ארוך מסוג RattlerTM XR. ה-D-JFI יאפשר העברה מהירה ומאובטחת של מידע על מטרות לכל הכוחות הבריטים ובעלי בריתם, ויאפשר יישום מהיר ומדויק של ארטילריה ותמיכה אווירית.

 

מרטין פוסייט, מנכ"ל אלביט מערכות אנגליה, אמר: "היכולת לפעול במהירות ובדיוק בסביבה עוינת הנה חיונית עבור הצבא שלנו. המערכות שיסופקו על ידי אלביט מערכות אנגליה מבטאות את המחויבות שלנו להמשיך ולספק ברציפות את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאלו הנמצאים בחזית. פתרון ה-D-JFI יספק יתרון לצבא בריטניה בשדה קרב שהולך ונהיה מורכב".

 

אלביט רואה באנגלית שוק יעד מהותי. תקציב הביטחון הבריטי הוא מהגדולים באירופה ועומד על 56 מיליארד דולר, ובנוסף ממשלת בריטניה הודיעה לאחרונה על תוספת היסטורית לתקציב הביטחון בהיקף של 22 מיליארד דולר על פני 4 השנים הקרובות.

 

מלבד החוזה שפורסם לפני שבוע, במסגרתו אלביט תספק לחיל היום הבריטי מערכות סימולציה לאימון צוותי צוללות בהיקף עסקה של 166 מיליון דולר, אלביט נבחרה בשנים האחרונות על ידי צבא בריטניה לשורה של פרויקטים ובניהם אספקת מל"טים בעבור מערך המל"ט הלאומי "וואטשקיפר", הקמה והפעלת בית הספר לטיסה של חיל האוויר הבריטי, פיתוח של טכנולוגיית האימון והסימולציה לכוחות הארטילריה ופיתוח של מערכות שליטה ובקרה לצבא היבשה הבריטי.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה