ברן זכתה בפרויקטים בהיקף של כ- 40 מיליון ש״ח בחודשיים האחרונים של 2020

בין הפרויקטים- הוספת נתיב בכביש 6, ניהול ואחזקת התאורה בנתיבי ישראל, שדרוג מכון וינגייט והמתקנים האולימפיים; בנוסף החברה נכנסת לתחום חדש של ניהול והקמת פרויקטים בבתי חולים

חדשות ספונסר 18/01/2021 11:11

א+א- 1

חברת ברן הודיעה היום כי חתמה על מספר הסכמים יוקרתיים בחודש האחרון של 2020. רשימת הפרויקטים עליהם תהיה אחראית החברה משלב התכנון הראשוני, ועד לשלב הביצוע והפיקוח כוללים: הוספת נתיב במקטע קסם – ניצני עוז בכביש 6, חוזה ארוך טווח אל מול חברת נתיבי ישראל הכולל הוספת שני נתיבי תחבורה ציבורית לטובת נתיבי ישראל, ניהול כלל פעילות אחזקת התאורה בכבישי נתיבי ישראל וניהול פרויקט שדרוג תאורת כבישים ל-LED , שדרוג מכון וינגייט והמתקנים האולימפיים וכן פרויקט שדרוג משמעותיים בבית חולים תל השומר ואסותא.

 

לדברי שרון זייד, מנכ״ל ברן: ״ברן מסיימת את 2020 עם זכיות משמעותיות ויוקרתיות בשוק התשתיות בישראל ומגדילה את צבר ההזמנות שלה כפי שהתוותה באסטרטגיה להכפיל את הפעילות בישראל. זאת במקביל להמשך ההתקדמות שלנו בפרויקטים משמעותיים גלובליים אשר ממצבים אותנו היטב ל-2021.

 

ברן מחזקת משמעותית את מיצובה האסטרטגי בשוק התשתיות במדינת ישראל וזכיות אלו מעידות על העוצמה של ברן ועל יכולותיה הרבות. במסגרת הזכיות עליהם אנחנו מודיעים היום ברן נכנסת לתחום חדש של ניהול פיקוח והקמה של פרויקטים שונים בבתי חולים בישראל ביניהם תל השומר ואסותא. תחום זה ירכז עניין רב בשנים הקרובות וסימנו אותו בברן כאחד התחומים הצומחים והאסטרטגים עבורנו.״

 

קבוצת ברן היא חברת הנדסה בינלאומית המעניקה פתרונות הנדסה לניהול ותכנון של תשתיות מבנים, תעשיה וטכנולוגיה הפועלת בישראל ובחו"ל. פעילות הליבה של הקבוצה היא ניהול, תכנון והקמה של פרויקטים מורכבים בתחומי התשתית, בנייה ותעשיה משולבי מערכות, אנרגיה, חקלאות ומים, בארץ ובחו"ל.

 

הקבוצה היא בעלת שליטה בחברות בנות וקשורות הפועלות בארץ ובחו"ל ומעסיקה כ-800 עובדים, כולל עובדי החברות בחו"ל. פעילות הקבוצה מחולקת לשני מגזרים: ברן ישראל; וברן אינטרנשיונל .

 

ברן ישראל מתמחה בניהול, תכנון וביצוע פרויקטים בישראל בתעשייה התהליכית, בתחומי הבינוי והתשתיות האזרחיות והטלקום הכוללים, בין היתר, את ענפי הכימיה, ביוטכנולוגיה, מזון, טיפול במים, אקולוגיה ואנרגיה מתחדשת, כבישים, מסילות ברזל ומבנים ציבוריים, וכן בתחום תשתיות תקשורת קווית וסלולארית. ברן אינטרנשיונל מבצעת עבודות ופרויקטים בתחום תשתיות התקשורת הקווית והסלולרית, תעשיה כבדה, תחומי האנרגיה, מים וחקלאות, ותשתיות אזרחיות.

 

 

חדשות ספונסר

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    היכן פורסמה ההודעה של ברן

    היכן פורסמה ההודעה של החברה?
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    jonis 18/01/2021 12:10