מניית סלקום לקראת פריצת השיא של 2020

מניית סלקום מדשדשת מספר שבועות מתחת לרמת התנגדות אופקית היסטורית שפריצתה תהווה איתות קניה – להלן הנחת עבודה ומחיר יעד

דורון מיטרני 13/01/2021 13:54

א+א- 1

סלקום - חברת תקשורת המספקת מגוון רחב של שירותים. בין שירותי החברה ניתן למצוא שירותי טלפון קווי וסלולרי, שירות סלולר לחו"ל, שירותי אינטרנט מוצרי תוכן שונים ושירות טלוויזיה רב ערוצית על בסיס הרשת (סלקום TV).

 

  • מניות החברה נסחרות במדד ת"א 90 לפי שווי שוק של 2.6 מיליארד שקל.

 

 

  • בחודש יוני אושר המיזוג עם חברת גולן טלקום – האיחוד החלקי עם תוצאות גולן טלקום הניב תרומה של חמישה מיליון שקל לרווח הנקי ברבעון השלישי לשנת 2020.

 

  • בתחילת שנת 2020 אבי גבאי מונה למנכ”ל סלקום לאחר שמנכ"ל החברה ניר שטרן התפטר מתפקידו.

 

ניתוח טכני

בתמונה הרחבה המניה נסחרת במגמה שלילית החל מרבעון 2 לשנת 2017 כאשר המניה רשמה שפל רק ספטמבר 2019. מאז המניה אומנם תיקנה, אולם משבר הקורונה טרף את הקלפים והמניה חזרה להיסחר באזור השפל של שנת 2019 במהלך חודש מרץ.

 

סלקום – גרף חודשי

 

החל מחודש מרץ 2020 המניה נסחרת במגמה עולה כאשר בחודש האחרון המניה מדשדשת בין אזור 1,470 נקודות מלמטה לבין אזור 1,700 נקודות מלמעלה אשר מהווה גם אזור התנגדות אופקי היסטורי.

 

סלקום – גרף יומי

 

דשדוש לאחר תנועה מסמל לרוב הפוגה לקראת המשך תנועה, לכן הדשדוש הנוכחי הינו חיובי ותומך בהמשך התנועה העולה כאשר הטריגר יתקבל בפריצה והתבססות מעל אזור 1,700 נקודות. במידה ותרחיש חיובי זה יצא לפועל, היעד הקרוב סומן באזור 2,000 נקודות. מלמטה אזור 1,470-1,480 ימשיך לשמש כתמיכה בטווח זמן הקצר.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    תודה רבה על הניתוח טכני.אפשר בבקשה

    ניתוח לבנק לאומי.תודה מראש.תבורך

    אפי 16/01/2021 07:52