איך למצוא את חבילת הסלולר הכי משתלמת?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים יכולים להוזיל משמעותית את מחירי הסלולר שלהם זאת מאז שנכנסו לשוק התקשורת חברות חדשות וחכמות

תוכן מקודם 26/11/2020 11:34

א+א-

כמו אינטרנט רימון, 012, פרטנר, גולן טלקום ושאר חברות המציעות אינטרנט מהיר. אם בעבר, היו רק שתי חברות מהן יכולנו לבחור את חבילות הסלולר שלנו - הרי שכיום יש מגוון רחב של חברות ותיקות כמו סלקום ופלאפון וחברות חדשות כמו הוט מובייל וגולן טלקום, שבאמצעות החבילות שהן מציעות אפשר להוזיל משמעותית את הוצאות התקשורת ולחסוך מאות שקלים בחודש.

 

מהן חבילות סלולר?

חבילות סלולר מציעות למשתמשים פרטיים או עסקיים כמה שירותים חיוניים בתשלום אחד משתלם. התשלום חודשי ובדרך כלל מציע שירותי סלולר, אינטרנט, והטבות. חבילות סלולר כוללות שיחות והודעות ללא הגבלה, חבילות גלישה במהירויות שונות (הממוצעת היא חבילת גלישה 100G ) והטבות כמו הנחות חד פעמיות, חודש חינם, ממיר חכם וכולי. כך רבים יכולים לבצע בחירה נכונה בהתאמה לצרכים שלהם. לדוגמא: מי שאינו מדבר הרבה בנייד ואינו שולח הודעות בתדירות גבוהה: יכול לבחור חבילות סלולר למשתמשים ’קלים’. עבור משפחות אפשר למצוא מבצעים של פלא פון המתאימים ל4 קווים ומעלה. יש חבילות כמו של 012 שמציעות שיחות מוזלות בינלאומיות או של גולן טלקום שמתאימה חבילות עבור מי שזקוקים לשיחות הודעות ואינטרנט במהירות 200 מגה למשתמשים כבדים יותר.

 

למה צריך להשוות?

כמו כל מוצר שאנחנו צורכים גם בין מוצרי תקשורת, החל מניידים עד לטלוויזיה או לשירותי לווין, כדאי לבצע השוואת מחירים/ הטבות/ מבצעים וכו’, תוך התאמה לצרכים ולתקציב הנתון. השוואת מחירים נעשית באמצעות אתרים ייעודיים המציגים תמונה רחבה של כל מה שצריך לדעת על המחירים והשירותים. כך אפשר לבצע השוואת חבילות סלולר בקלות ולבחור את החבילה או המבצע ומהסלול המתאימים לכם מכול.

 

כיום המעבר נעשה בצורה מהירה יותר ללא סרבול או צורך בבירוקרטיה ויש אתרים חכמים ומתקדמים שיציעו לכם את האופציה לבצע התאמה אישית ומעבר דרך האתר או באמצעות סיוע של נציג שירות. כך אפשר לבחור נכון יותר בין החברות וההצעות השונות.

 

כמה דוגמאות לחבילות סלולר משתלמות שאפשר לבחור כבר עכשיו:

פלאפון מציעה מבצע ל4 קווים ומעלה עם שיחות וסמסים ללא הגבלה וגלישה במהירות 100G. החבילה תעלה לכם 29.90 שקלים לחודש. אותה חבילה עם מהירות גלישה גדולה יותר של 150 G תעלה 34.90 שקלים לחודש.

 

012 של פרטנר מציעה חבילת מובייל עם שיחות וסמסים ללא הגבלה וחבילת גלישה של 150 G. המחיר גם כאן הינו 29.90 שקלים לחודש.

 

גולן טלקום מציעה חבילה גלישה מהירה עם אינטרנט 200G ושיחות והודעות ללא הגבלה במחיר של 29.90 שקלים בחודש.

 

סלקום סלולר מציעה חבילת שיחות וסמסים ללא הגבלה עם אינטרנט 150G במחיר של 39.90 לחודש.

 

הוט מובייל מאפשרת חבילות 100G עם שיחות ללא הגבלה וסמסים ללא הגבלה במחיר של 29.90 שקלים לחודש.

 

איך בוחרים חבילת סלולר משתלמת?

כדי לבחור נכון, כנסו לאתר משתלם לי. בחנו את החבילות השונות ובחרו את זאת שמתאימה לכם מכול. בין היתר מומלץ לבקש המלצות למסלולים משתלמים מחברים או מכרים אשר מספקים כי הם מרוצים משירותי התקשורת שלהם, או לקבל מידע אינטרנטי אובייקטיבי על איכותה של כל חברה ואיכות השירות שהחברות מספקות. התאמה אישית, השוואה ובחירה מושכלת יאפשרו שירותי סלולר זולים אבל איכותיים שיתאימו בול עבור הצרכים שלכם.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה