פתיחה מעורבת בארה”ב

דוח דורשי העבודה הוקדם להיום בשל חג ההודיה שיחול מחר ברחבי ארה"ב והוא מציג נתון חלש של 778 אלף דורשי עבודה חדשים בשבוע, מול צפי ל-733 אלף עובדים בלבד

חדשות ספונסר 25/11/2020 17:00

א+א-

וול סטריט צפויה לפתוח את יום המסחר במגמה מעורבת לאחר יום של עליות שערים וסגירה ראשונה אי פעם של מדד הדאו ג’ונס מעל 30,000 נקודות. 

 

דוח דורשי העבודה הוקדם להיום בשל חג ההודיה שיחול מחר ברחבי ארה"ב והוא מציג נתון חלש של 778 אלף דורשי עבודה חדשים בשבוע מול צפי ל-733 אלף עובדים בלבד.

 

בורסות אירופה נסחרות בירידות קלות, הדקס והקאק נחלשים ב-0.1, בריטניה יורדת ב 0.6%. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה למחיר של 45.4 דולר. מחיר אונקיית זהב עולה לרמה של 1,812 דולרים.

 

מניות בכותרות

גאפ (GPS) פרסמה דוחות חלשים לרבעון השלישי עם רווח של 25 סנט למניה מול צפי של 32 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות אך השורה התחתונה חלשה בשל עליה בהוצאות שיווק כדי להגיע ללקוחות באון ליין. המכירות באון ליין אומנם התחזקו ב-60% ביחס לשנה שעברה אך המשקיעים מאוכזבים בשלב זה, בטח אחרי הראלי של החודשים האחרונים במניה, גאפ יורדת 10% במסחר המוקדם.

 

נורדסטורם (JWN) עולה 5% במסחר המוקדם לאחר שדיווחה על רווח של 34 סנט ברבעון השלישי מול צפי לרווח של 6 סנט בלבד. הכנסות החברה יצאו מתחת לתחזיות בשל ירידה בביקוש ללבוש רשמי בשל העבודה מהבית. המכירות און ליין עלו ב 37% ביחס לרבעון המקביל.

 

HP אינק (HPQ) דיווחה על רווח של 62 סנט למניה מול צפי של 52 סנט והכנסות שעקפו את התחזיות. החברה דיווחה על זינוק במכירות מחשבים ניידים בעקבות עליה בביקוש לעובדים מהבית וסטודנטים, המניה עולה 5% במסחר המוקדם.

 

פייזר (PFE) הודיעה כי היא מוכנה עם 6.4 מיליון חיסונים למשלוח לתושבי ארה"ב בתוך 24 שעות מרגע שתקבל אישור מה FDA.

 

אמריקן איגל (AEO) יורדת 3.5% לאחר פרסום הדוחות, החברה הציגה רווח של 35 סנט למניה, כמעט זהה לצפי של 34 סנט. הכנסות החברה נפלו חזק מתחת לציפיות השוק. החברה ציינה שהיא מרוצה מהמכירות לפני טרום החגים שיחלו מחר בארה"ב.

 

קנדה גוס (GOOS) - החברה שמתמחה בביגוד טרמי חיצוני לימי החורף הקשים של צפון אמריקה מקבלת המלצת מכירה מ- BTIG. החברה אומרת שבשל הסגרים המכירות של המותג יהיו חלשות בעונה הקרובה.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה